Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a legtöbb yorkie...

Tényleg a legtöbb yorkie ilyen ideggyenge kis görcs?

Figyelt kérdés
Most olvasom egy yorkies fórumon, hogy valainek meghalt a kutyája, mert sokkot kapott az orvosnál, a másiknak meg a kutyakozmetikusnál kapott sokkot és azóta félretartaja a fejét és idegi baja lett, a harmadik leugrott a kanapéról, beverte a fejét és meghalt, a negyedik az autóban leesett az ülésről és eltört a gerince? Komolyan nem hiszem el hogy ilyen van... Mi lett a régen 5-6 kilós patkányfogó terrierekkel? És akkor a gazdi elkezdi, hogy jajj hát nekik ilyen kis érzékeny a lelkük..
2009. júl. 30. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Értem köszi:)

Akkor tudnál nekem segíteni hogy melyik tenyésztőtöl vegyek majd vagy esetleg melyiktől ne?

Köszönöm!

2009. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A Berill Canis Minor kennelt mindenféleképpen ajánlanám, 6 ismerősömnek van onnan kutyusa, gyönyörűek, egészségesek, szuper idegrendszerűek. Őket nagyon ajánlanám, a tenyésztőt ismerem személyesen, én is szeretnék majd tőle kiskutyát a közeljövőben.

A Wonderland's Happy Angel kennelből is ismerek 2 kutyust, róluk is elmondható a fenti. Náluk vannak most kiskutyák, ők egy viszonylag kis kennel, még csak most volt náluk harmadszor alom, a két kutyus akit ismerek a két korábbi alomból van.

Aztán van a Domoszlói-vadász kennel, ők is nagyon jók.

A Longhaired Bears kennelből is ismerek kutyusokat, ők is egészségesek, szépek. Ez a 4 kennel az, akiket meleg szívvel tudok ajánlani. Mikorra tervezed a kutyus vásárlást?

2009. júl. 30. 23:39
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat egyet kihagytam, ők pedig a Dandy Daisy Warrior kennel. Ezt a tenyésztőt is ismerem személyesen, illetve kiállításon összefutottunk, lelkiismeretes, imádja a kutyákat, minden klappol. Remélem segítettem:)
2009. júl. 30. 23:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszi szépen igen segítettél:)

Jövőre érettségizek és majd utána ha minden úgy alakul.

Már nagyon régóta szeretnék ilyen kutyust annyira szépek és aranyosak:)

2009. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:) Igen tündériek, okos, értelmes fajta, játékosak, igazi kis bohócok, imádom őket:) Én is jövőre szeretnék még egy kis havaneset. A bolognese is édes, de nekem a havanese a nagy szerelem, már csak ilyen fajta kutyus kell:)
2009. júl. 31. 00:05
 16/19 anonim ***** válasza:
:)
2009. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

Hát az én yorkim egyáltalán nem "ideggyenge kis görcs"...

Volt már kozmetikusnál, ott nem okozott semmi problémát, szeret autókázni....stb., stb...

Szóval az idegrendszerével nincs gond, egyáltalán!

Nagyon bohókás, aranyos, vidám kiskutyus, mindig kapható a játékra...nagyon szeretem!!

2009. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jó helyről megbízható tenyészetből származik a kutyusom és teljesen normális, nem ideg gyenge. Nagyon is jó fajta jelleggel bír. Azt hozzáteszem, hogy nem mini meg extra mini meg mit tudom én milyen méretű. Ilyen, hogy mini meg extra mini nem létezik. Eredetileg a Yorkik ősei 6-8 kg-sak voltak és az agyon tenyésztés miatt alakultak ki ezek a méretek. Az én kutyámat szeretik leszólni a mini Yorkis gazdik, egyesek szerint nem is Yorki mert 4 kg. Pedig MEOE törzskönyve van és tényleg megbízható, bejelentett tenyésztőtől vettük.

2009. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, persze, ezt mondom én is, hogy egy normális helyről vett yorkie biztosan tök aranyos, kedves, jó idegrendszerű. Nagyon utálom a szaporítókat amiért ilyen roncsot csináltak ebből a fajtából:(
2009. júl. 31. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!