Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek az állatkínzókkal?

Mit tennétek az állatkínzókkal?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok ilyen képeket nézek: [link]

És nagyon elkeserítő hogy egy kis kutyát megölnek azért hogy tegyük fel az elnök lányának legyen csillivilli szőrös gitárja.Én nagyon szeretnék tenni ez ellen.Tudom hogy én erre édeskevés vagyok.SAJNOS De elterveztem hogy ezellen fogok valamit tenni mert ezt nem lehet tűrni:\\\'( TI MIT TENNÉTEK AZ ÁLLATKÍNZÓKKAL?


2009. júl. 30. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ha leírnám a moderátorok nem csak a válaszomat de sztem a profilomat is törölnék és egy életre bannolnának az oldalról. Még egy patológus is frászt kapna a látványtól ha ezek a ******** ""emberek"" a tepsijükön végeznék!!!
2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Hát kb. ha a kezeink után a dokihoz jutnának!:@@
2009. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném, amit teszek is: sajnálom őket. Igazán szánalomraméltó mind, hogy egy állatra nem úgy tekint mint élőlényre, hanem egy alárendelt "játékszerre", amit kénye-kedve szerint kínozhat, leölhet, kihasználhat. Ezek az emberek -bár azt hiszik- semmivel sem rosszabbak, mint az állatok, sőt... Teljes szívemmel kívánom nekik, hogy egyszer mind jöjjön rá, mennyire gerinctelen, és élete végéig legyen bűntudata, amiért közvetetten vagy közvetlenül, de felelős egy állat szenvedéseiért és haláláért.
2009. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Basszus megnéztem a képet nem kellett volna :(

Én azt tenném az állatkínzókkal amit Ők tettek az állatokkal és még rosszabbak.Sajnos 13 éves lány vagyok semmit nem tudok tenni ellene mivel kicsit többen vanank az állatkínzok és gusztustalan amit művelnek rosszabbak mint az állatok kevesseb az "agyuk".Kegyetlen halálbüntetés !!!!

2009. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
hát én tuti azt amit ők az állatokkal..elmebetegek:@..ugy megkinoznám öket mint a sz*r:D
2009. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen,direkt módon állatkínzókkal én ugyanazt tenném,amit ők tettek.De mondjuk akkor én sem lennék jobb...Egyszerűen betenném azt az embert fegyver,eszközök,mérgek,stb... nélkül pl.éhes oroszlánok közé,és a természet igazságot szolgáltatna.Az ember a leggyengébb az összes "állatfaj" között.Még egy pici vírus is ledönthet minket a lábunkról végérvényesen.Csak az ember valahogy azt hiszi,hogy mindent megtehet az állatokkal,akik sokszor az életünket mentik meg...Sajnos ezügyben senki,semmit nem tehet (szerintem).Az egyedüli büntetés számukra a lelkiismeretük (már ha olyan van nekik)...
2009. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nekrofíliát alkalmaznék
2009. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
És a halott állatokat b@sznád meg, vagy megölnéd az állatkínzókat, aztán őket?
2009. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mii??
2009. júl. 30. 22:33
 10/21 anonim ***** válasza:

én is azt amit ők az állatokkal, csak hogy nekik sokkal fájdalmasabb legyen!!!

:(((

2009. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!