Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek az állatkínzókkal?

Mit tennétek az állatkínzókkal?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok ilyen képeket nézek: [link]

És nagyon elkeserítő hogy egy kis kutyát megölnek azért hogy tegyük fel az elnök lányának legyen csillivilli szőrös gitárja.Én nagyon szeretnék tenni ez ellen.Tudom hogy én erre édeskevés vagyok.SAJNOS De elterveztem hogy ezellen fogok valamit tenni mert ezt nem lehet tűrni:\\\'( TI MIT TENNÉTEK AZ ÁLLATKÍNZÓKKAL?


2009. júl. 30. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát a linket nem néztem meg, de ahogy olvastam pár hozzászólást jobb is így.

Ugyanazt tenném velük amit ők tesznek. És nem lenne lekiismeretfurdlásom!!

A szomszédban van egy kutyus. Rövid láncon, alig kap enni, inni. Anyós szokott neki átadni mindenfélét. Állandóan nyüsszög meg ugat a kutya. Elviselhetetlen.

Lehet ilyenkor tenni valamit?

2009. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De most szerintetek hogy ezt megkérdeztem tőletek nem fognak holnap már a házunk előtt állni és szétverni??
2009. júl. 30. 22:35
 13/21 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tenném velük, amit ők az állatokkal, csak egyenes arányosságban améretek(pl egy mókus és egy ember) és a fájdalom között... pl ha egy mókus 20-szor olyan kicis mint az ember, akkor megcsinálnám az emberrel azt, amit a mókussal tett, de 20 annyira erősen, durván
2009. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De most szerintetek hogy ezt megkérdeztem tőletek nem fognak holnap már a házunk előtt állni és szétverni?? Vagy mégrosszabb?
2009. júl. 30. 22:48
 15/21 anonim válasza:
Ha ez miatt bárki bántani mer nyugodtan írj ide!!! Pár barátommal szívesen segítünk!
2009. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Huhh köszi:)
2009. júl. 30. 22:55
 17/21 anonim ***** válasza:
ugyanazt tenném mint ők tettek az állatokkal, átérezné az biztos.
2009. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan honnan tudnák meg, hogy ki írt ebbe a rovatba.

Kulonben a TV ben az egyik csatornán" Animalplanet," mutatják az USA-ban azokat a szervezeteket amelyek állatmentéssel foglalkoznak. Ott elég, ha valaki betelefonál, hogy valahol van valamilyen elhanyagolt vagy megkínzott állat, oda mindjárt kiszállnak a hivatásos állatmentok, az állatot vagy állatkorházba viszik, vagy olyan helyre ahol rendbe hozzák, a gazdáját pedig feljelentik és bíroság dont rola mi legyen az állat további sorsa.Ha nagy a gond akkor esetleg bortonbe is zárják a vétkest vagy nagy bírságot fizettetnek vele. Sajnos ehhez nálunk nincs elég szigorú torvényhozás és elegendo adakozo ahhoz, hogy ezeket az állatkorházakat és menhelyeket fenntartsák. Itt csak egy dolgot kellene : meggyozni a torvényhozo testuletet, hogy változtassák meg a torvényeket, és az állatkínzokat a leszigorúbban buntessék meg.Amit még nagy pozitívumnak tartok, hogy a rendorok egyuttmukodnek ezekkel az állatvédokkel, és ha kell azonnak kiszállnak veluk a helyszínre és segítenek, hogy az állatokat kiadják az állatvédoknek a további kezelésre.

Csak sajnos, hol vagyunk mi még ezekhez a intézkedésekhez.

2009. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Levágnám az ujjaikat, a füleiket a nyelvüket, érzéstelenítés nélkül kíhúznám a fogaikat, a hátukról lenyúznám a bőrt, megcsonkítanám a nemiszervüket, kiszúrnám a szemüket. Vagy adnék nekik egy olyan szert amitől nem tudnak mozduli föléük raknék egy tükröt és felboncolnám őket.
2009. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

hát eggyetértek az előttem szólóval, nekem se esett jól amikor meghallottam hogy a határba egy szerencsétlen kutyát kikötöttek egy karóhoz de úgy hogy a kötél (mert még rendes pórázt se adtak rá) nem ért le rendesen a földre a kutyának folyton nyújtózkodnia kellet végül annyira elgyengült már szerencsétlen hogy összeesett és megfulladt. előttem szóló szavát idézzem én is szem rebbenés nélkül megtenném ezt az illetővel, sokat vitatott tény ez hogy az ember felsőbbrendű meg ne hasonlítsuk magunkat valami vadállathoz erre mégis akad aki ilyet csinál ennyit a felsőbbrendűségről. A szörnyű az egészben hogy egy ártatlan élőlénynek kellet meghalnia, pedig lett volna más lehetőség is, gondolok itt az állatmenhelyre de úgy látszik az illetőnek már nem volt annyi esze hogy elvigye oda. Ha eltöröd a lábad az neked is fáj, ha egy állatnak ő is ugyanúgy átérzi a fájdalmat mint TE!


Üdv: Csutate

2009. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!