Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek az állatkínzókkal?

Mit tennétek az állatkínzókkal?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok ilyen képeket nézek: [link]

És nagyon elkeserítő hogy egy kis kutyát megölnek azért hogy tegyük fel az elnök lányának legyen csillivilli szőrös gitárja.Én nagyon szeretnék tenni ez ellen.Tudom hogy én erre édeskevés vagyok.SAJNOS De elterveztem hogy ezellen fogok valamit tenni mert ezt nem lehet tűrni:\\\'( TI MIT TENNÉTEK AZ ÁLLATKÍNZÓKKAL?


2009. júl. 30. 22:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Megkínoznám őket. Kikötözném őket, levetkőztetném, olajat kennék a testükre és tüzet csinálnék... és miután annyi állatkínzó videót, képet láttam, talán pókerfésszel végig is tudnám nézni, bár ennek nem sok az esélye, mert én már attól sírok, ha valaki más elkezd sírni. Akkor inkább áramot vezetnék beléjük, és otthagynám őket egy szobában, talán akkor megértenék, mit csinálnak.
2010. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!