Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a Pedgree Vital tápról?

Vélemény a Pedgree Vital tápról?

Figyelt kérdés
Van 2éves staffim akit úgy fogadtam örökbe.Nagyon válogatós a tápok közül csak ezt eszi meg.Szeretném a legjobbat adni neki,de úgy hallottam,hogy ennek a tápnak csak a neve nagy amúgy meg nem ér semmit.Igaz ez?Én nem akarom leszólni csak azt írom amit hallottam.
2012. szept. 15. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan leeszólhatod,igazad van tényleg szar.:)

Ha jó tápot akarsz neki adni,én azt mondom a Taste of Wild-el etesd. Internetről tudod megrendelni.

És ne aggódj azon ha nem eszi meg első nap,elveszed akkor tőle. Következő etetésnél szintén lerakod és akkor se eszi meg elveszed. Ha éhes lesz megeszi úgyis ne aggódj!

Pedgireet azért eszi meg mert tele van ízfokozókkal ami hosszú távon rákkeltő hatású. Nem véletlen eszi meg sok kutya a székletét a pedigree miatt.

2012. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, mindig a rossz tápok vannak sokat reklámozva és sokan nem tudják, hogy ezek a legrosszabb minőségüek. Jól mondják, hogy jó bornak nem kell cégér. Probáltad esetleg a Brit care-t, az ára is elfogadható nem olyan túl drága és kevesebbet kell adni belőle mind egy más ugyanolyan értékű tápból mivel nagy a kaloria tartalma.
2012. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a pedigree egy nagy rakás sz*r, már bocsánat.
2012. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!Van még itthon 2kg belőle,aztán áttérünk valami másra.Nekem ajánlották a royal canin-t!Majd még benézek a fressnapf-ba.
2012. szept. 15. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Royal canin nagy része kukorica,alig van benne fehérje..:S
2012. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pedigree-t azt adhatsz menhelyre, ott örülnek neki biztosan :)
2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!