Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két tápról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2012. szept. 5. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
karibi helyett my little neusseland-el etetek,nagyon jó kis táp van benne zöldkagyló kivonat is. Kutyám emésztése tökéletes,nincs azóta hasmenés mióta ezt eszi,jah és igen szép csillogó a szőre. Nem mellesleg ízlik neki ami az én kutyámnál csoda..Kicsit,najó eléggé húzós az ára de megéri nekem ezt.
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 30 kg-os kutyám van, kicsit drága lenne az a táp nekünk :D
2012. szept. 5. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
A happy dog nem kicsit túl van árazva, a másik szerintem ezen az áron teljesen korrekt és jó.
2012. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most látom van nagy termetű kutyáknak is a neusseland, csak láttam az összetevők között a kukoricát, ami miatt ki van lőve. Amivel most etetek is kukoricát tartalmaz ezért szeretnék jobb minőségűvel etetni. A happy dog valóban túl van árazva, bár én nem ennyiért akarom megvenni, 13 ezerért láttam egy másik oldalon, az még talán nem olyan húzós, mint a 17 ezer, csak ott nem volt leírás róla.
2012. szept. 5. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az earthborn
2012. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi a véleményed a Brit Care-ről? Abban nincs kukorica, szerintem jó táp, és árban jó. Szerintem megérné kipróbálni. Tudom, nem az volt a kérdés, hogy ajánljunk neked tápokat, úgyhogy bocsi, ha hasztalan volt a válaszom! :)
2012. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem volt hasztalan a válaszod :), már azt néztem, majd ki is fogom próbálni, de vannak még tápok amik érdekelnek. Pl. ez az earthborn-ról semmit nem tudok, mert nem nagyon hallottam erről a tápról, viszont nem tűnik rossznak. A happy dog karibik is érdekel nagyon mert ebben sincs kukorica, és kb. egyforma a fehérje is a két tápban.
2012. szept. 5. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A happy dog tápoknak az összetételüket nézve felháborítóan magas az ára, nem tudom mit képzelnek, majd biztos kifizetek 50 % burgonyapehelyért tizenezer forintot... Nevetségesek. Inkább a másik...
2012. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a happy dog annyira nek rossz, de az összetételéhez képest baromi drága... plusz az én kutyámnak nagyon csúny alett tőle a foga.

a brit care nagon jó ár-érték arányú pl.

2012. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 5. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!