Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacskó kutyánk, aki...

Van egy tacskó kutyánk, aki már két éve nem fialt, de most 3 kiscicát nevel, úgy szoptatja őket mintha a kölykei lennének. Annyi teje van, hogy azzal jóllaknak a cicák. Hogy tudnám ezt a történetet a TV-ben bemutatni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg hasonló eset szerepelt már a TV-ben, de megpróbálhatod beküldeni esetleg az RTL-be.
2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos kutyámat aminek teje sincs szopja a vele egyidős kiscica és a kutya még ki is fekszik neki és hagyja :)).
2012. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fialt a tacsi akkor hogy van teje?
2012. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van teje, hogy az álvemhességet erre találta ki a természet. Nem csak a valóban lefialt egyedek tudnak szoptatni, hanem a falka más nőstényei is, így nagyobb a kicsik túlélési esélye.
2012. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát persze, erre nem is gondoltam....!

Köszönöm!

2012. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sem egyedi eset, és kicsit sem tesz jót a kutyádnak. Nézz utána az álvemhességnek.
2012. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hehe:D jó volt a storyd,most adták le tv-be! :D

aranyos tényleg:)

2012. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komoly állatorvos aki azt állítja, hogy ritka eset, az én állatorvosom nem egy ilyet mesélt, és szerinte ez lehet, hogy aranyos, de jó nem lesz belőle.
2012. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kutyám, aranyos volt nagyon, ahogy szoptatta a cicákat.Sajnos egy nagyobb kutya megtámadta szegényt, fél évre rá meg is halt.

Amúgy ez nem csak kutyáknál fordul elő, olvastam olyanról, hogy a háború alatt egy elszigetelt faluban az árvaházban jó néhány apácának indult el a tejtermelése, mert a csecsemőknek nem volt mit enni adni, éhen haltak volna, és az anyai ösztön előhozta a hormonokat, ami beindította a tejtermelést az amúgy SZŰZ apácáknál!

2012. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötlete,hogy az RTL.nek szóljunk.
2012. okt. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!