Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem érdeklődik a fiú...

Miért nem érdeklődik a fiú kutyus a tüzelő szuka iránt?

Figyelt kérdés
Mikor a fiút hozták az szinte rögtön rá akart ugrani de akkor nem engedte a lány és azóta nem is próbálkozik.Lehet ebből még valami?
2009. júl. 31. 16:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem senki ne mondja meg azt hogy a szaporítók nem a pénzért csinálják!

Ez butaság!

Én egy zsák pénzt áldoztam bele a kutyáimba , hogy minden szűrésük és stb... meglegyen , nem csak vettem a egy törzskönyv nélküli egyedet aki az isten tudja milyen genetikai háttérrel rendelkező szülőktől van !

És igen is 7 éve vagyok a tenyésztésen ,és látom nap mint nap a szaporítókat , és gusztustalan amit tesznek.

Mi tenyésztők azért tenyésztünk és azért adjuk a szaporítók szerint a kutyáinkat (holott nem igaz ha mindent beleszámolsz! ) drágán , mert szeretnénk hogy a kutyáink az adott fajta jegyeit vinné tovább , nem pedig csak néhány vonásban !

És ahhoz hogy ez meglegyen , ahhoz sok kiállításra , tenyészszemlre , szűrésekre kell járnunk , ami megint csak nem kis pénz.

De ezt a szaporítók nem látják , mivel ők törzskönyv nélküli ki tudja milyen kutyát gyártanak , amiknek még az őseik sem biztos.

Egyszóval , kb 30 ezer ért eladják a kutyáikat , sokan oltás , féreghajtás nélkül , etetni pedig morzsi táppal , vagy maradékkal etetik , ami persze szinte semmibe nem kerül , ezért szinte tiszta a haszon , de mi tenyésztők többszörös áron adjuk a kutyáinkat , DE... ebben benne van az hogy a kiskutya GARANTÁLTAN fajtatiszta , egészséges, garanciával adjuk , törzskönyvel , chippezve, kölyökcsomaggal , 8 hetesen nem 5-6 hetesen , 4x Féregtelenítve 2 oltással , és persze minőségi prémium tápon nevelkedve , szobatisztára nevelve, jól szocializálva! Ez a nem minegy ! Ha neked is ezek mind megvannak akkor te is tenyésztő lehetsz!

Nem tudom milyen fajta a kutyád , de talán elszámoltad magad , vagy pedig olyan kis testű mostanában felkapott a szaporítók által kedvelt fajta ami nem minden esetben tud magától párosodni , ezért mesterségesen kell berakatni , ami megint nem kis pénz !

2009. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket :D

Miért baj az nektek, ha a kérdező akar kiskutyákat?

2009. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!