Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamenhelyre mit érdemes...

Kutyamenhelyre mit érdemes vinni adományként?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen hülye, de például a nővérek a kórházban 30 évre elegendő kávét gyűjtenek össze egyetlen év alatt. A táp adja magát, de lehet, hogy abból rengeteg van. Pénzt nem annyira szeretnék.

2012. szept. 17. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha tápot viszel, annak örülnek a legjobban. Gond ugyanis a napi ellátásuk. Hidd el, hálásak lesznek, a kutyatápot viszel nekik. Magam is erre készülök.
2012. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tàpból sosem elég, hidd el!

tápot és pokrócokat mindig szívesen vesznek.

2012. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oksa, akkor tápot viszek :) Mindegy, hogy kölyök, vagy felnőtt táp? Egyformán viszik az emberek?
2012. szept. 17. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tápból rengeteg van??? Dehogy van rengeteg. Nagyon kevés van. eledelnek nagyon örülnek, használt póráznak, fekhelynek, esetleg lábasoknak stb. amit még lehet hasznosítani azoknak mindnek örülnek.
2012. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Hívd fel a menhelyet, kérdezd meg jelenleg mire van a legnagyobb szükségük. A pénznek általában azért szoktak örülni, mert azt mindig az aktuális szükségletre tudják költeni (orvosi költségek, oltások, műtétek).

Persze megértem azt is, ha nem akarsz pénzt vinni. Ebben az esetben szerintem a telefonálás a legegyszerűbb, mert akkor biztos hasznos dolgot tudsz vinni.

Tápból is érdemes lenne megkérdezni milyennel etetnek. Halottam olyan menhelyről, ahol pl.a tesco-s tápnak nem örültek, mert hasmenése lett a kutyáknak tőle.

2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes megkérdezni, hogy mire van szükség. Aztán ha tudod, akkor lehet neten keresgélni, hogy mit, hol lehet a legolcsóbban megkapni.

Én pl. múltkor a vaterán 3 írtó pöpec kutyaházra licitáltam :D és a menhelynek adtam.

2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt! Kutyatápból, fekhelyekből, pórázból van elég, mindenki azt visz, nincsen rá szükség. Ami ellenben kell, az a pénz, nem baj, ha nem sok, de az állatorvosi költségek, közüzemi díjak mind pénzbe kerülnek. Ezzel segítenél a legtöbbet, ha felhívod a menhelyet és megkérdezed, ők is ugyanezt fogják mondani.
2012. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem viszel nagyobb doboz Ultrát,tisztítószereket viszel az tökéletesen megfelel.
2012. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
száraztápot esetleg pénzt adhatsz nekik. Mi mást ?
2014. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!