Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyát...

Hogyan győzzem meg anyát arról, hogy nem lenne hiba elhozni azt a kiskutyát? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Na arról van szó ,hogy nézegettem az egyik állatotthon weblapját és találtam egy írtó édes angol bulldog kölyköt aki nem tudja használni a hátsó lábait. Azonnal beleszerettem!! Nagyon sok kép van róla...végignéztem és teljesen oda vagyok érte! Megmutattam anyának...mondta hogy aranyos de nem... nem tudom mért nem.. mindig is volt kutyánk.. és most is szeretnénk egyett ,ezért nem értem ,hogy anyának mi baja. Tudom ,hogy nagyon nagy felelősség egy beteg állat gondozása ,de csodálatos dolog lenne látni ,hogy boldog egy szerető családba és nem egy kenelben ül.Szerintetek mit tegyek?
2012. szept. 17. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de édesanyád valószínűtlen, hogy rosszindulatból mondott nemet, inkább felmérte, milyen anyagi és egyéb terheket jelentene ez a kutya egy életre. Mi lenne, ha fizetnétek két évig a költségeket, de aztán nem bírnátok, és meg kellene válni tőle, mikor már úgy megszerettétek? Amíg pici, emelgetni is tudod, de egy felnőtt bulldog nagyon nehéz, emellett makacs is. És sosem tud rendes kutyaéletet élni szegény. Te is nemsokára végzel a suliban, főiskolára, egyetemre vagy munkahely miatt másik városba kerülsz, mi lesz vele? Nemes szándék vezérel, ami értékelendő, de ez a bulldog inkább kutyanevelésben jártas, jó anyagi helyzetű, középkorú ember mellett lenne boldog. De amit megtehetsz, és édesanyád is nagyobb eséllyel belemegy, a virtuális örökbefogadás. Anyagilag támogatod a kezelését, cserébe több képet, újdonságot írnak neked róla, akár még meg is látogathatjátok.
2012. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

De nem hiszem ,hogy anyagi okok miatt lenne...jól élünk..sose voltak anyagi gondjaink.

Mivel Budapesten lakunk nem túl valószínű ,hogy elköltözök innen akár az egyetem ,akár munka miatt. :) de nagyon köszönöm ,hogy

írtál :)

2012. szept. 18. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendeld meg titokba,és ha anyukád meglássa a cukiságát,engedni fogja :) <3
2017. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!