Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted elég ez a kutyámnak...

Szerinted elég ez a kutyámnak vagy "éhezik"?

Figyelt kérdés

Naponta kap 30-40dkg csirkemellet vagy sertéscombot sós vízbe megfőzve! 1 marék tápot rakok mellé (kb. 10dkb) plusz szoktam neki ráreszelni sárgarépát, káposztát, paprikát. Néha mézet is csurgatok rá! Plusz kapja mellé a lupo san zöld kagylót!

1éves labrador!


2012. szept. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézz rà a kutyàdra és megtudod! :)

Rajta làthatod, hogy kevés-e és sovàny, kint vannak a bordài stb.vagy elég neki és jò kondiban van.

2012. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindenki azt mondja h jó húsba van meg kövér... (szerintem nem tudják h h néz ki egy labrador)

Amúgy ha szaladgál látszódnak a bordái plusz van horpasza:D De én sem tudom h jó e:D

2012. szept. 18. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk a labradorunk 3 éves lány és 42 kilós.. ami túlsúlyosnak számít.. ha lány : 30-35 kilő közt az ideális ha fiú 35-40 legalábbis ezt írják.. mi sima fürdőszoba mérleggel mérjük.:D vagyis tesóm megmérekezik utána felveszi a kutyust és vele is aztán ugye levonjuk és így megkapjuk a súlyát.:D
2012. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt érezni kell, hogy kövér -e. érzed a bordáit, ha finoman végigsimítod? ha nem, akkor lehet rajta egy kis felesleg. meg ha felülről nézed, ha egy "hurka" a kutya, akkor is.
2012. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a sót hagynám ki!Mivel a kutyák nem izzadnak tudomásom szerint,a rendszeres sóbevitel biztosan káros nekik!
2012. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sót felejtsd el és ilyen sok hús mellé aért kéne valami szénhidrát is. Én kevesebb húst adnék egy nap, eleve csak szárazzal etetném annak ideális az összetétele.
2012. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valamennyi só a kutyáknak is kell. nem sok, de kell.
2012. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!