Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkefarhát, lapocka vagy...

Csirkefarhát, lapocka vagy egyéb spániel méretű kutyának?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legmegfelelőbb spániel kutyám számára? Farhát, lapocka. Fogkövesedés miatt adnám neki. Voltunk fogorvosnál, még nem kell neki leszedni, de sajnos elég hajlamos a fogkőre.
2012. szept. 19. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek jók de van fog tisztítós labda ami nem tudom hogy működik e de 800forint és ha azzal játszik akkor még a fogainak is jót tesz. ( [link] Igazából bármilyen csontot rág az jó én a pincsimnek meg az ambulljaimnak is marha csontot szoktam adni mind1ik el van vele.
2012. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább ilyen esetre marhalábszárat adnék. Elvan azzal is, kicsit megküzd vele, de nem baj :o))
2012. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha heti 1-2x adsz neki forrázott (nem főtt) maréknyi csirkenyakat vagy 1-2farhátat, esetleg ezeket más szárnyasból (pulyka, liba, kacsa) akkor az szépen le fogja pucolni. A lényeg, hogy megdolgozzon vele és ne ess túlzásba, mert a túl sok csontos hús székrekedést okozhat.
2012. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Farhát és nyak szerintem túl puha ahhoz, hogy leszedje a fogkövet :)

Én is marhalábszár csontot szoktam adni fogkő ellen :)

2012. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én velőscsontot, marhafartő csontot szoktam nekik adni.
2012. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!