Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért büdös a kutyám szája?

Tischly kérdése:

Miért büdös a kutyám szája?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy majdnem 5 hónapos tacsim, nagyon szép tiszta ( benti kutya) rendszeresen fürdetjük, csak épp a szája nagyon büdös. Vetten neki azt a fogtisztitó rudat meg minden, de semmi nem segít. nem tudja valaki mitöl lehet ez??? Köszi előre is

2012. szept. 19. 09:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) azért azt nem gondoltam volna, de akkor veszek más tápot, de a konzerv se jó tőlük?
2012. szept. 19. 10:16
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
A konzerv nem táplálék, csak ízesítő. 80%-a víz, tehát túl sok anyag nincsen benne, ennél fogva akár adhatod is a kutyának, ha már konzervet akarsz neki adni, de amúgy igen, az is borzasztó minőség. Külföldön jó a pedigré, de itthon sajnos az olcsó szutyokra van igény.
2012. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az nemhogy nem jó, de egyenesen pocsék. Felejtsd el ezeket az agyonreklámozott tápokat, mert valójában a reklámot kell megfizetni. Bosch, Brit, Josera, Acana, Belcando, Dog Chow, Taste of the Wild stb. ezek viszonylag jó tápok.
2012. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Probáld ki a Brit száraztápot az árban is elfogadható és jó. Kevesebbet is kell adni belőle a kutyának, mert nagy a tápértéke. Nálunk pl. az Acana ami elég drága, nem vált be.
2012. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
9.46-os vagyok. Nemcsak a rágás miatt- mármint hogy szinte egészben nyelnek le mindent a kistestűek a mohóságuk/vérmésekletük miatt van a korai fogkő, hanem az ebből adódó emésztési nehézségek miatt is.A drága nem feltétlenül jó.
2012. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Yukióóóó ***** válasza:
nagyon jó a füstölt csont csak olyan büdös lesz tőle az egész kutya mintha , le nyelte volna a bableveses edényt :-) tapasztalatból tudom ! vegyél neki jó fajta marha csontot azt imádják és egy darabig el is rágódhat rajta !!
2012. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is néha elég trágya, mondjuk hozzátartozik, hogy nem csak száraztápot (taste of the wild) kap, hanem mást is adok neki. Hús, néha egy kis tejtermék, gyümölcs, zöldség.

6 éves, egyáltalán nem fogköves, de azért van szaga :D


Amúgy arra van valami tipp, hogy a lepedéket hogy lehet hatásosan, heti pár alkalommal leszedni? Valahol azt olvastam, hogy gézlapot kell az ujjunkra tekerni, és azzal átdörzsölni.

2012. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!