Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kan Amstaff kutya tartása...

Két kan Amstaff kutya tartása megoldható? A többit lent!

Figyelt kérdés
7 hetesen elloptak egy kis kutyámat.KB 2 hét után kaptam egy 14 hónapos kutyát.Elég barátságos,embereket egyáltalán nem bántja,tanítható,okos kutya.A mai napon,azaz 1 hónapra rá megkerült a kis kutya,amit elloptak.Össze engedtem őket,elvittem egyszerre sétálni mind kettőt,és nagyon barátságosak egymással.A szomszédom szerint ha a pici is ivarérett lesz,akkor baj lehet belőle.Tudtok tanácsot adni,hogy mi tévő legyek?Mert megakarom tartani mindkettőt!A válaszokat előre is köszönöm!!!!
2012. szept. 19. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért jobb helyeken azzal kezdik, hogy ivartalanítás, mert egyszerűbb lesz bánni a kutyával, és nem mellesleg egészségesebb is :)
2012. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Majd meglátom hogy viselkednek egymással,és akkor dönteni fogok,hogyan legyen.
2012. szept. 20. 20:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából ha már elkezdenek kakaskodni, akkor azon a tökölés sem mindig segít. Azért érdemes még ivarérés előtt megcsinálni, hogy ki se alakuljanak ezek a hormonok hajtotta "ki a falu bikája" viselkedések, mert azok sokszor hormonok nélkül is megmaradnak, megszokásból, vagy csak mert megtetszett a kutyának.
2012. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es válaszoló vagyok csak annyit még hozzátennék hogy haveromnak van egy staff és egy pit kanja, folyamat tépik egymást, persze van pozitiv pillanatuk is. de az kellemetlen lesz amikor az egyiket el kell majd ajándékozni, mert nem tudod megoldani a külön tartásukat. és abba is gondolj bele, hogy ha már a falkavezérségben is kételkedsz (mármint nekem ez jött le az egyik válaszodból-nem bántásból irom) akkor hogy fogsz szétszedni két kutyát akik egymást tépik? mert a legrosszabba is bele kell gondolni... ez csak egy ivartalanitás, ezen nem kell gondolkodni :D
2012. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!