Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutya mellé befogadtunk...

Kölyökkutya mellé befogadtunk egy kismacskát. Mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
6 hónapos vizslám van (tk-s, oltott, féregtelenitett, egészséges szemünk fénye). 2 napja megjelent az udvarunkon egy kismacska, a gyerekek odáig vannak érte, hát megetettük, maradt. Ma délután elviszem orvoshoz, oltás+féregtelenitésre. Macskákat nem ismerem, de egyszer régen már ugyanezt végigcsináltam egy másikkal, mire végigjártuk az oltási sorozatot eltünt. Doki szt ez macskáknál gyakori, ha 1 éves koráig marad, akkor utána biztosabb, de addig sok eltünik. Kérdésem: a kutya elkaphat-e tőle bármit, kell-e ezért őt most újra féregteleniteni? (szept 3.án volt és decemberre mondta a doki újra)Gyerekek elkaphatnak-e tőle valamit? Ha ma elkezdik oltani, mikortól biztonságos? Kutya nem bántja, de hivná játszani, ugatja néha, nagyon édes :) Macska sem bántja, de elkerüli, ha teheti. Udvaron magas helyre raktam a macskatálat.Kell-e vmi különös összeszoktatás nekik, ha nem agresszivek egymással vagy bizzam rájuk játszanak-e majd...Köszi a válaszokat!
2012. szept. 20. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem kell tenni,szépen összeszoknak.

Nekem goldim van,6 éves,aztán a 15 éves macskámmal alszik.Imádják egymást.Ha a kutya eszik és odamegy a macska akkor engedi enni,sőt még örül is neki.Kér idióta!:)

2012. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!