Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor a kutyáknak ki esik a...

Amikor a kutyáknak ki esik a foga akkor lenyelik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én az egész fogzása során egyetlen egy fogát találtam csak meg:D szóval szerintem igen!:D
2012. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen a nagy részét lenyelik. Én még 1 fogát sem találtam meg a kiskutyáinknak bár még csak 2 nőtt fel itt.
2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van amelyiket lenyelni, van amelyiket nem. Az én kutyámnak 7 foga van elrakva, 4 szemfog, két örlő és egy metsző.
2012. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ó értem, és szerintetek azt kikakilja, és az, hogy nem sért fel semmit, szerintetek van arra esélyem, hogy egy 300 nm2 kertben megtaláljam bármelyik fogát is?
2012. szept. 21. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, lenyelik, kiskutyámnak mozgott a foga, nem hagyta, hogy az állatorvos kiszedje, szóval azt mondta az állatorvos, hogy majd lenyeli. amúgy lehetséges, hogy megtalálod, bár nem hiszem, hogy lesz gusztusod a kakijában nyúlkálni, úgyhogy inkább hagyd szerintem, vagy pedig kérd meg az orvost, hogy amelyik foga mozog, azt szedje ki.
2012. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az én kutyámnak már sok foga kiessett, valamelyiket lenyelte valamelyiket meg megtaláltam
2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszi a válaszokat
2012. szept. 28. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!