Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veresegyházi Kutyaiskola vagy...

Veresegyházi Kutyaiskola vagy Rákoscsabai Tüköriskola jobb?

Figyelt kérdés

Bár elég sokat nyom a latba a távolság az itteni javára, (Veresegyházon lakok) egy ismerősöm oda akar csábítani (ő oda jár), így most inkább szakmai szempontokra és az oktatókra vagyok kíváncsi. Tényleg annyira jó a tükör módszer mint amekkora a felhajtás körülötte?

Még ovis korú a kölyök, úgyhogy arra is kíváncsi lennék, nem csak a tanfolyamokra.



2012. szept. 21. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A módszerrel nincs baj, inkább az a nagy kérdés, hogy téged nem zavar-e az a körítés, amivel tálalják, illetve hát ki kell fogni a tényleg hozzáértő kiképzőket, mert hallottam már első kézből olyanokat, hogy lehidaltam, bár igaz, hogy egy másik tükörsuliról. Nézd meg, beszélgess a kiképzőkkel, az oda járókkal, és ha bejön, csatlakozz.
2012. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen kutyus? Mi is veresiek vagyunk, két spániellel sétálunk. Ismerhetjük egymást?


Mi hordtuk őket a veresi suliba még 6 éve, hát nem egy szizörmilán, de nagyon jó hangulatú alkalmak voltak és eléggé ráncba szedték az ebeket :))

2012. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tükörsuliról csak jókat tudok mondani. Bár én nem a rákoscabaiba járok, de az alapelvek ugyanazok. Én mindenképpen tüköriskolát választanék, de szerintem menj el személyesen, nézz meg egy-egy kiképzést, beszélgess el az oktatókkal, és a személyes véleményed alapján dönts.
2012. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótoknak!

A körítés nem zavar, ha tényleg olyan jó a módszerük.

Boxer, de még nem sétálunk vele, mert nem kapta még meg minden oltását. Mindenesetre nyitva tartom majd a szemem a spánikra, hátha összefutunk :)


Végülis igazatok van, én is arra gondoltam hogy elmegyek a kutyi nélkül ide is, oda is és majd meglátom melyik lesz.

2012. szept. 21. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi történt azóta veletek?

2013. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!