Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik száraztáp jobb,3...

Melyik száraztáp jobb,3 hónapos berni pásztornak Brit, Arion, Bosch nagytestű kölyöktápok közül? Esetleg hasonló árkategóriában más?

Figyelt kérdés
A Britnek a legmagasabb a friss hús tartalma 40 % körül, de nem igazán szereti.
2012. szept. 16. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A Brit nagyon jó, a többit nem etettem.
2012. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Brit elég jó, ez biztos, de hogy a te kutyádnak melyik fog jobban bejönni, azt senki nem tudja előre megmondani.
2012. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Brit. Melyik változatát eteted? Többféle van, amit három hónapos korban lehet adni.


Pl. a Junior XL vagy a Premium Puppies


Ha ezek sem jönnek be, akkor próbáld ki a Brit Care változatot. Drágább, de jobb is. Nekem eddig nem volt problémám a Brit-tel, minden kutyám szívesen ette.


A lényeg, hogy ne kényeztesd el a kutyát, ne váltogass csak azért, mert nem eszi meg a tápot.

2012. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a jobb a felsoroltak közül,nem tudom.Én Bosch táppal etetek,már a második kutyám nő fel ezen a tápon(Német Juhász Kutya és Afrikai Oroszlánkutya).Bevált.
2012. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Húgomék Német Boxer-re is Bosch tápot eszik,semmi panasz rá.
2012. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Brit Premium Puppies eszik most, de elég nehezen eszegeti, lassan elfogy a csomag és Brit Junior XL akartam rendelni. Lehet akkor kipróbáljuk a Boscht hát ha az jobban fog ízleni neki. Mit gondoltok?
2012. szept. 17. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
A Bosch jobb táp, mint a Brit, én is azzal(sport táp) etetek már 2 éve 2 különböző kutyát, mindkettőnél teljesen bevált, csak ajánlani tudom.
2012. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor Boscht fogok rendelni, melyiket ajánljátok a Bosch Junior Lamb and Ricet vagy a Junior Maxit?
2012. szept. 18. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!