Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy palotapincsi kutyám...

Van egy palotapincsi kutyám és nagyon furcsán viselkedik! Segítsen valaki! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi baja lehet. Azt vettem észre, hogy a hátsó két lábára nem tud felágaskodni, se felugrani az ágyra! De egyébként meg szaladgál. És nem is engedi, hogy a hátát, vagy az oldalát simogassam, mert el kezd morogni és visítani, még lehet, hogy meg is harapna! Mikor hozzá értem az oldalához akkor az izmai reszkettek! Valakinek ötlete?

2012. szept. 21. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy orvoshoz kell vinni.
2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet felemelni, nem engedi, mert megharapna! De ötleted nincs véletlenül, h mi baja lehet?
2012. szept. 21. 22:45
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem emelgetni kell, hanem elvinni az orvoshoz.

Azt írod bír járni, szaladgálni, akkor mire ez a kifogás, hogy nem lehet felemelni??

Buszra/kocsiba be tud szállni a saját lábán is.


Mellesleg egy kutyának semmilyen körülmények közt nem szabad megharapnia a gazdáját!!!


Mi nem vagyunk orvosok, csak a doki tudja megmondani mi történt a kutyáddal.

2012. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mit szólnál egy állatorvosi látogatáshoz?
2012. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én csak ötleteket vártam! De köszönöm....
2012. szept. 21. 22:50
 6/17 A kérdező kommentje:

Ne nézzetek ennyire idiótának, mintha nem tudnám, hogy az orvoshoz kéne vinni! De mivel egy héten csak egyszer birok haza menni a suli miatt így nem könnyű eljutnom vele sehova!Ezért érdeklődök, hogy hátha valaki már tapasztalt hasonlót!

Ha megharapna akkor se akasztanám föl a kutyámat!

2012. szept. 21. 22:55
 7/17 anonim ***** válasza:

a kutya láthatólag fájlalja bizonyos részeit. agresszív lesz, ha odanyúlsz. nyilvánvaló hogy szenved!

minél előbb el kell juttatni az orvoshoz, és ez a te feladatod, mivel felelősséget vállaltál érte.


mi látatlanba nem tudjuk, hogy mitől fáj neki, de ha valaki tudná is a tünetek alapján, attól sem lenne jobb. nem jutnál előbbre, és a kutyád nem gyógyulna meg az információtól.


lehet mondani mindenféle kifogást, hogy miért nem viszed azonnal az orvoshoz, de gondold már magad az ő helyébe. ha fáj valamink, egy órát is nehéz kibírni a fájdalommal, nemhogy ennél ki tudja mennyivel többet.

ha egy kicsit is számít neked, akkor összekapod magad, és sürgősen cselekedsz, amíg még nem késő.

2012. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De egyébként nem vagyok gyerek, h ne tudjam, h mi a felelősség!
2012. szept. 21. 23:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem a gerincével lesz probléma! Én palotapincsim ugyan ezt csinálta, hogy először csak nem állt két lábra, de ugyanúgy ment. Remegett ő is.

Én azt tanácsolom ne várj tovább! Valahogy old meg, mert ez nem játék, én is ott hagytam az állatorvosnál 20e forintot, és lehet ha később viszem, akkor mégtöbb lett volna. Én kutyám pont karácsonykor lett rosszul, 27.-én. Sehova nem tudtam vinni, egy hét alatt pedig addig fajult, hogy felállni is nehezére esett, és nagyon fájt neki minden.

Porckopást mondtak nekem, hogy attól van. Kapott három szurit, fájdalomcsillapítót, Milgammát, porcerősítő port 2 hónapra. Hálistennek már semmi baja, de folyamatosan adom neki a GF-600 nevű készítményt, ami zöldkagyló kivonatot tartalmaz. Izületekre, porcokra ajánlják. Nem tudom mennyit segít, de a kutyám olyan mint régen volt, ugrál (hiába van letiltva az ugrálásról), lépcsőzik (bár ezt igyekszem megakadályozni, csak ha muszáj akkor lépcsőzik), szaladgál.

2012. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: még annyi, hogy ne dőlj be annak ha jobban lesz! Én kutyám is jobban lett szilveszterkor, már majdnem az ágyra is felugrott, aztán kétszer esett vissza ugyan abba az állapotba! Ne kockáztass!
2012. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!