Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lenne a...

Milyen fajta kutya lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szerettem volna kutyát és most a szüleim végre megengedték. Nekem az a legfontosabb legyen, hogy hűséges legyen. Aztán jön a többi:könnyen tanítható, olyan fajta akit el lehet vinni kirándulni is, mozgékony és nagytestű. Volt már kutyám csak a nagyszüleimnél és az azét nem olyan mintha a ott lenne ahol én is élek. Nagyon szeretem az állatokat és nagyon régi vágyam, hogy legyen egy kutyusom. 17/L

2012. szept. 22. 21:49
 1/7 anonim válasza:
Labrador, golden retriver, hovawart
2012. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Esetleg magyar vizsla, nagyon szeretheto, imád mozogni, és nagyon tudja magát simogattatni,


Bár nem olyan nagytestu, de nem is kicsi kutya, könnyen tanul, de néha tud rosszalkodni, bár szerencsére eléggé szofogado

2012. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :) nagyon szép kutyákat írtatok. Hát amit anya mondott, hogy lehet kutyám ha a virágoskertjét nem kaparja ki na meg persze ha gondozom. még a német juhász is eszembe jutott.:D
2012. szept. 22. 22:10
 4/7 anonim válasza:

Volt németjuhászunk, az nem kapart, de szeretett szökni, bár vele nem sokat sétáltunk, lehet ez volt a baj

Tanulékony az is, nem hiába látni oly sok helyen :)


A vizsla sajnos már kaparósabb, nem tudom mi okból


Személy szerint kedvencem a labrador, még sosem volt, így nem tudom milyen kutya, de nagyon szép az biztos


Amire érdemes figyelni, hogy bármelyiket is választod, azok közül is nagyon meg kell választani


Tesóm most kapott egy vizslát, és választhatott 3-4 darab közül, és a lehető legszebbet választotta


Van amelyik túl vékony, vagy szemre láthatólag is túl pici


Németjuhászokból is van amelyiknek a szőre nem olyan szép szerintem.

2012. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én az óriás uszkárt javaslom:

[link]


[link]


különleges,nem jön szembe veled mindennap az utcán,rettentő intelligens,könnyen tanítható elég erős mozgásigénnyel,és hatalmas szívvel:) Szőrápolása igényel munkát,kozmetikába kell vinni és hetente többször kifésülni,ezen kívűl tökéletes lenne számodra:) És különleges,én pl élőben még nem láttam uszit óriásban.

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvárásaidnak szinte bármelyik kutya megfelel, ezért javasolnám, hogy felnőtt menhelyi kutyát keressél magadnak.
2012. szept. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úristen választani se tudok. Köszönöm a válaszokat :D

Igen lehet a menhely mellett döntök. Nem is kell fajtiszta. Azt hallottam vagy olvastam, hogy sokkal odaadóbb kutyusok a menhelyesek.

2012. szept. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!