Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan kutyám legyen?

Szuka vagy kan kutyám legyen?

Figyelt kérdés
nincsen tapasztalatom,hogy keverékbe melyik milyen .

2012. szept. 22. 10:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemfüggő a jellem. Vannak nagyon makacs szukák, és könnyen nevelhető kanok. Egyedfüggő.
2012. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

talán a szukák kevesebbet ásnak, és a kanok tüzeléskor bezsongnak, a szukák nem.

De tényleg egyedfüggő.

2012. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A szukák tüzelnek, a kanok bezsonganak a tüzelő szukáktól.

De ha ivartalanítva van, akkor ezek végleg megszűnnek. Onnantól meg csak a kutya személyisége dominál, nem befolyásolják a hormonok.

2012. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszönöm,sokan másik nem mellet voksoltak
2012. szept. 22. 13:44
 5/26 HátÉnKiMás válasza:
13%
Hát ha szuka kutyád lesz akkor arra feltétlenül számíts hogy majd előbb-utóbb le fog fialni.
2012. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem fog fialni,mert ivartalanitva és minden oltása meg lesz.menhelyesek és fajtamentősők ivartalanitva vannak
2012. szept. 28. 19:44
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szukám van, egy örökbefogadott magyar vizsla. Tapasztalataim alapján a szukák sokkal kedvesebbek, és engedelmesebbek. de egyébként tényleg egyedfüggő. még hogy a lány kutyák nem zsonganak be, ha tüzelnek????????!!!?? amikor tüzelt, éjszaka ha 30 szor nem ment ki akkor 1szer sem. Pizsamában kísértem ki, mert állandóan fiúzni akart... na mind1 ez mellékes, ha ivartalanítva van, az ég világon semmi baj nincs velük. Ja, és az ásással kapcsolatban, kb 6-7 évesen szokott le a kutyám az ásásról. akkora gödröket ásott, hogy egy óriás simán kitörte volna benne a bokáját. De imádom!!volt fiú kutyám is,de én a szukákat jobban szeretem!!!
2012. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Fannybaba8 ***** válasza:
87%
A Szukák általában könnyebben kezelhető.De ez nem a nemétől hanem az egyedtől függ
2012. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Fannybaba8 köszi
2012. nov. 19. 18:47
 10/26 anonim ***** válasza:
Én soha nem választottam nemük szerint, de eddig mindig szuka kutyáim voltak. Nem tudok különbséget tenni. Tüzelő szukára is ugyanúgy ügyelni kell, mint egy meghülyült kanra a tüzelési időkben. Nevelésen múlik minden, szóval szerintem ez a legkevesebb.
2012. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!