Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Annál rosszabb minél jobban...

"Annál rosszabb minél jobban figyel oda az ember a kutyájára"? Már elnézést hogy ilyet irok persze csak átvitt értelemben értem

Figyelt kérdés

A németjuhászom minél jobban törődöm vele annál inkább azt érzem hogy "nem lesz megköszönve". Régi kutyáimmal ugyan játszottam persze meg foglalkoztam vele stb... de ennyi törődést nem kapott semilyen téren mint ez mégis midnenben kijöttünk éreztem azt a bizolmat a kutyám között ami kell, amit belül egy gazdi érez és ami a legfontosabb hogy tisztel.És én is Őt. De ez a mostani kutyám...nem értem, mostmár nem elég ha ráparancsolok valamit hogy megugat , de mellé ma már morgott is mind2 szer... és mélyen a szemembe néz persze mikor rászólok, és oda mennék hozzá elszalad...majd megint néz..de nem tetszik ez a nmézés. sajna azt érzem mintha nem lennénk egy hullámhosszon. De lehet mert még 1 hónapja van nálam, de akkor is mi az hogy rám morog? Jó kajájához simán hozzányulhatok.. stb..nem reagál rá. de ez a nézés + morgás + ugatás ..majd hogy elszalad nem tetszik.

Ti mit mondtok? jam 4 hós


2009. aug. 2. 05:46
 1/7 A kérdező kommentje:
jam és szuka
2009. aug. 2. 06:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Kutyasulira nincs lehetőségem a környéken:S
2009. aug. 2. 06:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként, szótfogdaó nem menne ki az utra ha ott vagyok az engedélyem nélkül..hiába nyitva a kapu...behivásra csak ugy szalad hozzám.. mikor jövök haza hallja hogy jövök már szalad előre a kapu elé és ülve vár.


Csak néha mikor roszat csinál és ennek én hangot adok előfordul hogy megugat majd elszalad, de ma már morgott is rám. aminek nagyon nem örülök. Még rácsapni sem tok me elszalad.

2009. aug. 2. 06:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne is próbálj meg rácsapni!
2009. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ezek tényleg így vannak ahogy írtad akkor valószínűleg "visszafeles" vagyis tudja,hogy Te vagy a falkavezér,de most kostólgat téged,mit tehet mit nem?Ha elszalad valoszínűleg azért ,mert tudja,hogy Te előtte vagy a rangsorba és nézzni meddig mehet el.Ilyenkor hívd magadhoz ha nem jön oda fogod magad és nem foglalkozol vele bemész lelülsz valamit csinálsz amibe Ő nincs benne amikor ugat,morog rávágod határozott felemelt hangall,hogy hagyd abba vagy ilyesmi ilyenkor vigyázni kell ,mert még a végén azt hiszi átvette a helyed és Ő lett a falkavezér.

13/L

2009. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá oda, adj ki éles hangokat ha valami rosszat csinál, ha ugrál rád vagy mvi, akkor fordíts hátat, ne nézz a szemébe cssak ha mérges vagy és akkor élesen nézz rá.
2009. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kóstolgat.

legyél tartózkodóbb ,és mikor hazamész ,vagy találkozol vele, ne vegyél róla tudomást 4-5 percig.

ezt következetesen ,minden nap minden találkozáskor így tedd.

ne nézz rá, ne szolj hozzá, ne érj hozzá.

majd 4-5 perc után HÍVD magadhoz.

simi,kényeztetés, akármi jöhet.

DE CSAK HA TE AKAROD. amikor ő megy ,ne vedd észre .

2 -3 hét után teljesen megváltozik a viselkedése,és te leszel a vezér.

2009. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!