Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajták...

Szerintetek milyen fajták keveréke lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek friss képek róla. Most kb. 9 hetes. (Van róla kisebb kori kép is)


2012. szept. 23. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez egy tündér!Kell ennél cukibb kutyus? Olyan jóltáplált de szeretheti a pociját!
2012. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Németjuhász az van benne :)am szép kiskutya :)
2012. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyemmeg:) Nekem valamiért a stafford ugrik be. Volt egy fél év körüli kiskutyus, akit a menhelyre sikerült bejuttatnom, ő tökre hasonlított rá, és volt benne stafford. De egyébként nj is tuti van benne. Mindenesetre gyönyörű kis eb.
2012. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A német juhászra már én is gondoltam. Kezdenek a fülei felállni kicsit. Egyébként egyedül ő nézett ki így. A többi kiskutya homlokegyenest máshogy néz ki.
2012. szept. 23. 09:27
 5/14 anonim ***** válasza:
A német juhászkutyán kívül szerintem van benne valami terrier vagy kopóféle is. Esetleg foxterrier? Staffordot én egy szikrát nem látok benne, de mindenki máshogy látja. Mozgékony, éber kutya lesz, már látszik rajta, hogy hegyezi a kis füleit. Amúgy nagyon aranyos helyes kölyök
2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem német juhász, hanem terrier ugrott be elsőre.
2012. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan,mint egy kis kecskegida :DD nagyon édes,vigyázz rá :)
2012. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon aranyos! Szerintem Jack Russel terriel a feje és olyan aranyos de a többi testrésze talán német juhász! Ezt a kutyát vettétek ? Küldesz egy üzenetet hogy hol! Nagyon édes!
2012. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is terrieres kicsit a feje, a teste meg német juhászra hajaz. Aztán ki tudja, majd felnőtt korában lehet jobban meg tudod állapítani. Édes kutya, mi a neve? :)
2012. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tyrának hívják, és örökbefogadható :)
2012. szept. 23. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!