Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet?...

Milyen fajták keveréke lehet? Egyszerűen imádinvaló! (? )

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a kutyust a neten találtam, vizsla keveréket ír, mi lehet még benne? Annyira tetszik a boci szemeivel meg a fehér szőrével!


2012. febr. 7. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom nem a szerencsesárkányra gondolsz a Végtelen történetből. :)

Szerintem még könnyen lehet benne retriver vér is.

2012. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD A kutyára gondoltam:) Annyira tetszik, kár hogy nem fajtatiszta, mert akkor lenne esélyem egy hasonlót venni.
2012. febr. 7. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy látom, ez egy gazdira váró kutyus. Akár be is fogadhatnád, erre nem gondoltál? nem csak venni lehet kutyát, be is lehet fogadni. Azzal legalább valami jót is teszel.
2012. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy kutyust már befogadtam, pedig nem lett volna szabad, mert szeptemberben megyek el Angliába, szerencsére a szüleimet rábeszéltem, hogy vigyázzanak rá, amíg nem leszek itthon, de még egy kutyát nem vállalnának. Pedig szívem szerint egy 'kutyafarmot' üzemeltetnék.
2012. febr. 7. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsla és német dog keverék.
2012. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
A feje olyan, mint egy olasz vizsláé.
2012. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3mas vagyok. Nah ennek örülök :) Sose bánd, hogyha befogadtál egy kutyát, és szeretitek egymást. Mindent meg lehet oldani. Szívem szerint én is kutyafarmot nyitnék egyébként befogadott kutyákból :)
2012. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a német dog valószínűnek tűnik, megnéztem az olasz vizslát, arra is hasonlít némelyik képen. Remélem, jó gazdihoz kerül:)
2012. febr. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!