Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elképzelhető, hogy ő teszi...

Elképzelhető, hogy ő teszi ezeket a szörnyűségeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új vagyok a témakörbe, remélem a kategória megfelelő!


Most akkor jöjjön a sztori: az utcába ahol lakom, van egy gonosz, mogorva, magának való, bunkó ember. Minden reggel, mikor megy boltba, és jön vissza, a kutyák mérgesen megugatják. A kutyák se, meg mi se bírjuk. Egyszer a kint csavargó 3 kutya neki is ment. Fél tőlük, és gyűlöli is őket a kutyák meg ezt megérezték. Mikor sikerült neki elszabadulnia rögtön hazasietett. Ezóta az incidens óta sorra tűnnek el a környékről a kutyák. 1 hete 2 kölyökkutya tűnt el, az egyik a szembe lévő szomszédunktól. A másik az utca másik részéről tűnt el egy háztól, ahonnan egy másik kutya azelőtt már tűnt el. Rá pár napra eltűnt a csavargó kutya is az utcából, sehol nem látták őket többé. Most pedig a szintén a mi utcánkban lakó orvos kutyája pusztult el. Semmi betegségre utaló jel nem volt rajtuk, életerősek voltak. Autó pedig szóba se jöhet, mert a tetemek nincsenek meg. Az itt lakó emberek néhánya szerint ez az ember mérgezi a kutyákat. Szerintetek?



2012. szept. 23. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Bár, ha szabadon rohangászó kutyák megtámadták, akkor egy kicsit meg is tudom érteni. Nem helyeslem a tettét, de neki is vannak szempontjai, még ha a világ ilyen "emberszerető" módon ellene is van.
2012. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az itt lakó emberek néhánya szerint ez az ember mérgezi a kutyákat."

Aztán megkeresi és elássa őket? Közben senkinek sem tűnik fel, amikor cipeli a dögöket? Ha meg nem ássa el, akkor hová tűnnek?


A helyében én nem mérgeztem volna, hanem a csavargó kutyákra ráhívtam volna a sintért! Az szó nélkül begyűjti, és nincs macera!

2012. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak a 3 kutyának nem szabadna egyedül kint csavarognia! A gazdájuk a felelős amiért nyitva hagyta a kaput, vagy nem jó a kerítése. Belegondolsz egyáltalán abba hogy milyen lehet annak a szegény embernek nap mint nap végigmennie az utcán úgy hogy sosem tudja mikor jön egy csapat kutya és támadja meg?!

A kölyökkutyákat sajnálom, de erről is azt gondolom hogy a gazdájuk hibája, ugyanis ha azok a kutyák a lakáson/udvaron belül vannak, biztonságos kerítéssel, akkor nagyon kevés lett volna az esélye annak, hogy elviszik őket. Akkor szeritnem inkább megmérgezték volna őket (amit természetesen elítélek), de az hogy kerítésen átmásszanak majd átemeljék a kutyákat... lényeg a lényeg szerintem a két kölyökkutya is valahol az utcán mászkálhatott...

2012. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy páran azt mondják ő volt még nem biztos. Azt írtad fél tőlük ez miatt szerintem inkább kerül a kutyákat. Vannak emberek akik nem szeretik a kutyákat vagy más állatokat,ettől még nem biztos,hogy bántják is őket. Amíg nincs bizonyíték én nem gondolnék semmit,hogy ki volt.
2012. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem félreértitek. A környéken a családban elő kutyák is eltűntek, van amelyiket meg a gazdája találta holtan. Az utolsó ilyen épp tegnap volt. Az a f@szi be van kattanva, embernek is nekimegy. Nem biztos, hogy ő volt, de még őt véditek? Egyébként régen volt egy kutya aki hozzájárt kajálni, mert mindig tett ki egy edénybe. Odacsalogatta. Majd az a kutya is elpusztult, és ezután nem sokkal valaki azt állította patkánymérget látott nála...
2012. szept. 23. 13:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Így értettem az eltűnést, hogy odacsalogatja magához az állatokat...
2012. szept. 23. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind csak találgatások. Annyit tehettek, hogy fokozottan óvják a gazdák környék kutyáit
2012. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha jobban belegondolsz elképzelhető volt, hogy ő tette, vannak ilyen emberek az is lehet, hogy swegíett neki, ha éjszaka viszi egy zsákban a tetemeket akkor azt nem hinném, hogy túl sokan észre vennék, szerintem a két kiskutya sem véletlenűúl tűnt el , nagyon sajnálom őket...
2012. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, csak vigyázzatok nehogy aztán addig fajuljanak a dolgok, hogy titeket is megpróbál megmérgezni vagy ilyesmi....... Egy ilyen lelkiállapotú ember bármire képes lehet.....
2012. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, erre egy megoldás van, a normális kutyatartás. Nem engeded ki egyedül, és ha sétáltatod, nem veszíted szem elől, és voila, egy kutya sem fog megmérgeződni.
2012. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!