Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutyáknak, macskáknak...

Menhelyi kutyáknak, macskáknak szeretnék fekhelyet készíteni, tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés, de találtam egy nagyon jó megoldást, hogyan lehetne olcsón, több menhelyi állatnak segíteni, ha másban nem, hát legalább ebben, hogy legyen egy kis saját fekhelyük, pláne a tél közeledtével.


[link]


Van pár régi pulcsim, amiből meglehetne csinálni ezeket, de nagyon örülnék ha lenne valaki aki segít, akinek van kedve hozzá, akár együtt megvarrni, akár kidobásra váró pulcsik, puha anyagok "adományozásában".

Tudom, legjobb lenne nekik a kaja, és rendszeresen veszek is nekik, de most sajnos nem állok úgy anyagilag, és azért ez is több mint a semmi.



2012. szept. 23. 12:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is hallottam, élőben hálistennek nem ilyen hangom van :D


Köszönöm, az nagyon jó lenne, mert pulcsi már van több is, de tömőanyag híján vagyunk :)

Én Budapesti vagyok, pontosabban Újpesti.

2012. szept. 27. 12:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyírpalota 17. Kárpitos kcs.

Várom, ha érkezik kérnék egy telefont hogy biztos bent legyek.

Üdvözlettel: Légrádi Zoltán

06-20-576-45-75



Szia!

Tőle 400 Ft6kg áron lehet kapni szivacsdarálékot. Én már majdnem vettem tőle, de elfogyott, azt mondta 1 hét múlva lesz, akkor meg a kutyámat műtötték méhgyulladás miatt, szóval annyira zajlik az élet, hogy nem jutok odáig, de átküldöm a hapi elérhetőségét, hátha megfelelő neked árban. Nincs túl messze Újpesttől, bár nem tudom, kocsival vagy hogy tudnád elszállítani a szivacsdarálékot?


Egyelőre turiztam 3 hatalmas pulcsit, szóval nem adom fel, csak elsők az én kutyáim, ha ők rendben vannak, jöhetnek a kis árvák:)

2012. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

400 Ft/kg (elírtam)


Asszem van neki drágább is, egyeztess vele, ha érdekel.

2012. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de azóta jelentkezett egy hölgy, akinek valami textilüzeme van, van hasonló, és 3-4 hetente tud adni kb 20 kiló tömőanyagot, és párnát. Ún. textil hulladék, szakadt pulcsik, maradékok.


Már ki is vittük az első adagot, a Zöld Menedéknek. A következő a vizslamentőknek adjuk. Egyébként ha kell ilyen anyag, szívesen adok belőle mert rengeteg van.

2012. okt. 27. 16:25
 15/16 anonim ***** válasza:

November 1-én 15 h után a párom el tudna menni tömőanyagért (Újpesten dolgozik), mert mint mondtam, van már 3 turizott pulcsim, plusz itthon is akad 1-2. Ha olyan 5-6 nagy pulóverre való tömőanyagot tudnál adni, azokat az ünnepek alatt le is gyártanám és eljuttatnánk hozzád, ha ez így megfelelő.


Amúgy nagyon ügyes vagy!:)


LR

2012. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Persze, én örülök minden segítségnek. Írj majd privátot, és megbeszéljük. Ennyi tömőanyagot most is tudok adni bármikor, mert abból most rengeteg van.
2012. okt. 27. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!