Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges az, hogy amint...

Lehetséges az, hogy amint rendbe tettük a falkarangsort a hiperaktív kutyám tejesen lenyugodott és kb. ötöd annyit ugat?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk kutyasuliban, néhány dologra rávilágítottak, ami a falkasorrend rendezését illeti. Lehetséges, hogy a helyes rangsor ilyen hatással legyen a kutyámra? Mintha teljesen le lenne nyugodva és meg lenne könnyebbülve.
2012. szept. 24. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez a lényege a dolognak :) Azért nyugodott meg mert nem neki kell irányítani. És azért nem ugat annyit mert nem ő véd téged hanem te őt.
2012. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A kutya már nem stresszel, nincs felelősség a vállán, nem kell mindent neki felügyelnie, élheti a saját kis életét békésen. A stressz nagyon sok felesleges energiát belerak a kutyába, most ezek nincsenek, így végre önmaga lehet :)
2012. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ennek nagyon örülök!:) Köszi a válaszokat!
2012. szept. 24. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
AZ ugatásról anniyt hogy ha ugat köszönt meg, hogy figyelmeztettet. Viszont ha újra kezdi állítsd le.
2012. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah az utolsó állításommal kinek és mi baja volt ? :/ bocsi az offért de meg kel kérdeznem..
2012. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy a helyesírés hiánya miatt értelmezhetetlen volt, tehát nem hasznos. Fogalmam sincs, mit akartál ezzel mondani, csak tippelni tudok (erre a tippre viszont reagálok azért). A kutya mérsékelte az ugatást, mert helyén van a falkasorrend, ha megint elkezdi, akkor nem tiltani kell, hanem megnézni, miért ugat megint sokat, visszatérni az alapokhoz, a sorrendhez.
2012. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyesírásért bocsi.. Én azt tanultam és azt is hallottam mindenhogy hogy ha ugat a kutya meg kell dicsérni érte. Ha utána se hagyja abba akkor meg szólni kell neki hogy hagyja abba.. Persze nem akkor amikor éppen bemászik valaki.. hanem ha vaklárma..
2012. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!