Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtunk egy beagle kutyát,...

Befogadtunk egy beagle kutyát, vszínű hogy kitették. Kb.1,5éves. Kíváncsi lennék mennyi az esélye, hogy elszökik? Nagyon szeretjük, de nekem egy kicsit fura.

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy kitették, és nem csak elkóborolt? Azért körbe kellene nézni, nem keresi-e őt nagyon valaki... Mert ha elveszett, akkor azért "fura", mert szeretne az igazi gazdájával lenni.
2009. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy fura? Amugy ha kitették, és rossz dolga volt ott, itt töletek nem fog elszökni, a jot könnyen megszokják a kutyák, de mi a fura neked?
2009. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A beagle elég szökős fajta!

Érdeklődj körbe, lehet hogy várja valaki haza!

Azért rendes dolog, hogy befogadtad...:)

2009. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták már 4-5 napja a környéken kóborólt.Nagyon koszos volt,még emberi ürülék is volt rajta.Legalább 8 vérrel teli kullancsot szedtem ki belőle.Szerintem régóta úton van.Ma lesz a harmadik éjszakája nálunk.A helyzet az hogy megszerettük,és sajnálnám ha elszökne.Nagy az udvarunk van elég tere játszani,futkározni.
2009. aug. 2. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnál képet feltenni a kutyusról? kiváncsi lennék rá.

biztos még azért fura neked, mert új helyen van, még nem érzi otthon magát.

Lehet, hogy nem talál haza, vagy régen elszökött otthonról és vhogy felétek keveredett.

Nincs benne chip?

2009. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Képet most nem tudok feltenni.Holnap visszük az állatorvoshoz.Pont azért fura mert annyira természetesen viselkedik.De vidám,közvetlen és jó az étvágya.A teraszon alszik egy pléden.Okos kutya látszik,hogy foglalkoztak vele.
2009. aug. 2. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:

jah h közvetlen :D

hát ilyen fajta :D

és hol találtátok?

a beagle fajtamentőkkel nem szeretnéd felvenni a kapcsolatot?

2009. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A beagle-ök egy szagnyomot követve kilométerekre hajlamosak elkóborolni az otthonuktól, és vissza meg nem találnak. Egyszer találtam egy fiatal beagle szukát, elkezdtem keresni a gazdáját a környéken, senki sem látta, senki sem hallott felőle, a közeli állatorvos sem tudta kié lehet. A rádióban bemondattuk és szerencsére jelentkezett érte a gazdija. Mondanom sem kell, hogy a város másik végében lakott a kutyus, mindenki meg volt lepődve, hogy ilyen messzire eljött. Mindenképpen keresd még a gazdiját, mert lehet, hogy nagyon hiányzik nekik. Hívd fel az állatorvosokat, menhelyeket, hogy nem-e kereste náluk valaki, mondasd be a rádióban, adj fel apróhírdetést a helyi újságban, ragassz ki plakátokat a postán, boltokban stb. Ne annyira jellemző, hogy fajtatiszta kutyák kóborolnának. Attól, hogy belehempergett vlami ürülékbe meg összeszedettpár kullancsot még nem biztos, hogy kóbor, főleg ha olyan barátságos ahogy mondod. Megértem, ha nagyon megszerettétek ebben a pár napban, de gondolj bele mit érezhet a gazdája, aki kiskora óta foglalkozott vele és szerette.
2009. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom,hogy neki is az igazi gazdájánál a legjobb.Megteszek mindent,hogy hazakerüljön.Eddig egy állateledel bolthoz járt kajálni:-)ott azt mondták,hogy senki nem kereste.Ha közelből szökött volna el minimum az ilyen helyeken keresték volna.Inárcs nem olyan nagy....
2009. aug. 2. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:

hát valóban nem nagy területű Inárcs, lehet h a közeli településen lakik, amúgy tényleg képesek hatalmas távolságokat megtenni, nekem is beaglem van, 10 perc alatt 3 km múlva,a város másik végében volt amikor elszökött, és elképzelni se tudom, hogy jutott oda, főleg h arra még sosem sétáltattam,és arra 2 nagyon forgalmas utca is van.


Amúgy beagle fajtamentő vagyok, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot, ird le az ismertetőjegyeit, és lehetőleg képet, nagyon sok elveszett beagle van, hátha őt is keresi vki, aztán ha nem, akkor megtarthatod, de ennek is van jogszabálya.

Kérlek,irj,a kutyus érdekében: hcsilla17@freemail.hu -ez az msn cimem is, ez gyorsabb.

2009. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!