Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez így elég? Jól...

Szerintetek ez így elég? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kutyusommal ketten vagyunk, hétvégente hárman. Reggel 1/2 6-tól 6-ig eü.séta, utána reggeli, majd kb. 10 perc játék, elindulás előtt jutifalat, vagy velőscsont, 1/2 8-kor rohanás melóba. Kutyus marad egyedül. 1/2 12-kor rohanás haza, 10 perc eü. séta, etetés, megint marad egyedül. 16.30-kor érek haza, akkor kb. fél óra séta, majd egy kis játék, ha belefér klikkerrel, majd 18.00-kor lemegyünk kb. 2 órára bandázni a többi kutyával, klikkeres behívás gyakorlás. 20.30-kor alszik, mint a bunda reggelig. Péntek ovi, szombat ovi és kert... Én dög fáradt vagyok, de imádom a kis szőrmókot és remélem jól csinálom. Mit gondoltok?
2012. szept. 25. 14:49
 1/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Szerintem bőven elég egy ekkora kölyöknek, le a kalappal :)

Annyit változtass szerintem, hogy ne a reggeli után legyen a játék, hanem reggeli előtt!!!

2012. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtató válasz :) csak azért bizonytalankodom, mert ott van elfoglaltságnak a velőscsont, de így is megrágott már egy-két dolgot, ma pl. a kutyapelenkáját szedte szét. Ez még ugye nem szeparációs szorongás csak sima unaloműző játék? A szó nélküli elmenetelre és hazajövetelre figyelek.
2012. szept. 25. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédokat, hogy hallják e a hangját. Ha nem hallják, akkor csak unaloműzés. :)
2012. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ma kérdeztem meg a szomszédom - azért is írtam a kérdést, hogy jól csinálom-e a kutyanevelést. Sajnos délután 14 óra felé mikor beindul a mozgolódás a lépcsőházban szokott sírni és ugatni :( Mit tegyek?
2012. szept. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!