Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű,8,5 hónapos kutyámna...

Nagytestű,8,5 hónapos kutyámnak még mindig nem estek ki fent a tejszemfogai. Másnak volt ilyen? Mikor kéne kiesnie?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan illene már a végleges fogainak meglennie. Ha azok mellett vannak meg még a tejfogak akkor azokat ki kellene húzatni mert begyulladhatnak stb...
2012. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, de nekünk is a szemfoga nem akart kiesni (amúgy szintén nagytestűm van), adtam neki főtt marhalábszár csontot, egyből kihozta :)
2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni,ha nem piros,gyulladt az ínye akkor nincs baj.nekem is nagytesűim vannak és már nőtt a rendes foga,amikor még bent voltak a tejfogai.elég vicces volt.8 szemfog :) adj neki valamit amit rágcsálhat az majd kihozza
2012. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már bizony perzisztáló tejfog. Állatorvossal kell kiműttetni. Mondjuk én előtte mindenképp megpróbálnám a csontot, sertés lapockacsont, marha velőscsont, hátha kihozná, bár ennyi idősen már nem sok esély van rá.


[link]

2012. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!