Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények Simaszőrű foxterrie...

Vélemények Simaszőrű foxterrierekről? Esetleg valakinek van?

Figyelt kérdés
Ha van valami tapasztalatod vagy akármi tipped hasonlód kérlek írd le, augusztus végén jön 10 hetesen és kíváncsi lennék pár véleményre. Ja és lány kutyus lesz. Köszi
2009. aug. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Foximániás vagyok, így igyekszem segíteni neked! Első és legfontosabb: tipikus terrier. Nagyon makacs, tanítása türelmet, humorérzéket, határozottságot és hozzáértést kíván. Könnyen válhat agresszívvé, ha nem megfelelő a szocializációja! Fontos, hogy hamar elkezdjél vele kutyaovizni, mert az alapengedelmesség lényeges. Vadászkutya, patkányász, ha van rágcsálód, akit szeretnél életben tartani, vigyázz rá és tedd elérhetetlenné!


Ha rendszeresen foglalkozol vele, kielégíted hatalmas mozgásigényét, igyekszel ellenállni a tündéri szemeknek, és határozott vagy, nagyon sok örömed lesz benne=)

2009. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, még egy dolog. A kannál fokozottan elszökni. Érdemes foxiálló kerítést csináltatni, mert különben gyorsan utcára kerülhet és bajt csinálhat magának=(
2009. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szeret ugrálni, játszani, sokat futni, nem sokat nyugis

((ismerősöm kutyáján alapozva))

2009. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk még nagyon régen volt egy foxi lány kutyusunk.

Nagyon eleven és játékos kutyák. Ha valaki foxit vesz felkészülhet a labdázásra és a sok játékra. (én ezt tapasztaltam):). A macskához való hozzá szoktatását, már kicsi korban el kell kezdeni, mert később ebből problémák adódhatnak.Kicsit makacs, ezért játékosan kell nevelni. Én őt a labdával neveltem. Mert nagyon szerette a labdát. Mikor kicsi volt az összes papucsot szétrágta:)

A gyerekeket nagyon szereti , de a kicsi gyerekeket csak felügyelet mellet szabad oda engedni hozzá. Nem azt mondom,hogy agresszív csak a gyerek meghúzza fülét, farkát, oda kap .... sose lehet tudni.

De én egy aranyos, kedves és ragaszkodó kutyát ismertem meg benne.

2009. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én egy másik foximániás vagyok.5 éves sima szőrű kutyim van.Az enyém nem igazán szereti a játékot ő igazi munkamániás jön-megy ugat,teszi a dolgát.Nem egy babusgatni való fajta.Azért nagyon mókás tud lenni .Okos de nagyon akaratos fajta,nevelése mindíg kihívás lesz.Lakásba szerintem nem való,bár szőre sok gondozást nem igényel.Egézségileg nincs semmi probléma,de baleset már párszor érte vágások,esések.De nem tanúl belőle.Imádni való fajta.
2009. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!