Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem vissza a menhelyre?

Vigyem vissza a menhelyre?

Figyelt kérdés
Hoztunk ki a mnhelyrol egy egy eves kutyat kb 2honapja,a magyar vizslank melle!Legalabb lesz jatszotarsa!De allandoan elszokik a foxi keverek!es amikor utana orditok hatranezz es fut elore,meg messzebb!Orakat toltottem azzal h minden apro rest megcsinaljam ugy h ne tudjon elmenni,de hiaba!mindig talal vmit v maszik v ugrik v bujik,de mindig elmegy!azt gondolom nem erzi itt jol magat ezert megy el,es jobb lenne neki ott h odavagyik.szerintetek?
2012. szept. 28. 07:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A vizslam 3honapos kora ota nalam van,okos,minden meg lett neki tanitva!Lehet h en fogalmaztam rosszul de nem csak "eldobom a labdajat es kesz"hanem setalunk,igen jatszunk is es a foxi aki 1 eves ot tanitom a legalapvetobb dolgokra mert mert meg nem tudja.Eleg rosz erzes h ha vki tanacsot ker itt azt gyakrabban szoljak le mint segitenek!De tanitom es eđig is tanitottam,nem is irtam olyat h csak bedobtam a kertbe azt legyen!Duhit h ezt irod amikor nem is igaz az amiket irsz!
2012. szept. 28. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De most ahelyett h megsértődnél, inkább gondold végig azokat a részeket amik igazak lehetnek, és egy kicsit azt is ami dühít és nézz a dühöd mögé, h nincs-e mégis benne vmi ami igaz is lehet. A másik meg, h 3 hozzászólásból ne haragudj de nem ismerhetlek kívül-belül tökéletesen...így egy olyan sémát tudok neked javasolni amit a eddigi tapasztalatim során láttam az olyan kutyáknál amit te leírsz - ott a legtöbbjénél ezek voltak a főbb problémák. Nevezhetjük általánosításnak, de hát interneten keresztül túl személyre szabott dologra ne számíts amikor még a kutyát élőben nem is láttuk, illetve azt h te ténylegesen mit és hogyan, mennyi ideig foglalkozol vele/velük.
2012. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

Én nem mernék a vizslához szokott családunkba terriert hozni. Így megértem, ha annyira kétségbeesett vagy, hogy visszavinnéd, amíg még megtalálod!

De az ember egy igen tanulékony jószág! Ha már otthon van nálatok, és kapsz némi technikai segítséget, szerintem el tudod érni, hogy téged tekintsen falkavezérnek, és ne magát. Nagyobb is vagy, meg okosabb is! :D

Adj neki egy esélyt, és csináld végig vele a falkavezér tréninget. Ha ő nem is lesz minta kutya, te profi terapeuta leszel!

2012. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van, aki a menhelyről hazavitt kutyát egy ideig hosszú láncon tartja, amíg megszokja a kertet. Itt lehet falkavezéri gond is, nemcsak veled, a másik kutyával kapcsolatban is.
2012. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!