Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka miért nem fogadja el...

A szuka miért nem fogadja el ellés után a kölyköt?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni?

2012. szept. 30. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Vessél rá keresztet és nyugodjék békében. Az anya ösztönösen tudja, hogy beteg-e a kölyke. Nincs az a módszer amivel rábeszélhető lenne a gondoskodásra. Csak az ember olyan hülye, hogy mindenáron meg akar menteni minden állatot.
2012. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az anya rossz (anyának rossz) nem feltétlenül a kölyök beteg!

Vegyél direkt kölykök felneveléséhez való tápszert, és fecskendőből próbáld meg etetgetni.

2012. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én cumisüveggel neveltem fel a egyik kutyámat. Nem lett beteg, pedig őt sem fogadta el az anyja.

Először is szerezz be egy kisebb cumisüveget, amelynek a cumija kisebb, hogy könnyebben bekaphassa a picur.

Én vettem tápszert is, és kecsketejet is. A kecsketejet felforraltam és picit felhígítottam, hozzá kevertem kutyatápszert is. Így szerette a kutyus, simán a tápszert nem ette meg. Kezdetben három óránként kellett etetni, később ez változott, amint átaludta az éjszakákat :)

Olyan, mint egy kisbaba. Sok sikert :)

2012. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És lehet olyan is, hogy ellés után egyből nem fogadja el, de utánna igen?
2012. szept. 30. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első ellése?

Mennyi pici született?

Ha több, csak 1-et nem fogad el?

Próbáld te mellre tenni a picit az első napokban, ha a többiek nem szopnak, és 3 óránként nedves vattával törölgesd a fenekét, nemi szervét, hogy üríteni tudjon.

Lehet, később elfogadja, ha a kicsi megerősödik.

2012. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2012. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!