Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám másik helyre...

Hogyan tudnám másik helyre szoktatni a szuka kutyámat ellés után?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám a szuka kutyámat egy másik helyre szoktatni az ellés után! Készítettünk neki ellető ládát, már 1 hete abban feküdt, de mikor kiengedtük wc-zni beszaladt az óljába és megellett ott. Az ól viszont elég kicsi és kényelmetlen lehet nekik így a kölykökkel. Ha a kicsiket átpakoljuk az ellető ládába, akkor elkezdi hordozgatni őket a szájában. Pedig a láda tágasabb és kényelmesebb lenne számukra, és tisztántartani is könnyebb lenne.

Szóval ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen.

Előre is köszönöm!


2009. júl. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ott érzi magát és a kölykeit biztonságban, várjatok még egy kicsit, talán később már nem fogja bánni a költözést.
2009. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még az is eszembe jutott, hogy ha áttennétek a ládát egy másik, félreesőbb helyre, lehet, hogy szívesebben menne bele.
2009. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodik az ólhoz, valószínű, hogy kényelmesnek érzi. Az állatok jóval kisebb helyen jól tudják érezni magukat, mint azt mi elképzeljük. Az én macskám pl. imád a szalmakalapomban aludni, pedig igencsak össze kell gömbölyödnie, hogy beleszuszakolja magát.
2009. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az ól kényelmesebb neki ahhoz van hozzászokva.. lehet hogy a ládát nem érzi biztonságosnak vagytúl szem előtt van
2009. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!