Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Orlando tápról?

Mit gondoltok az Orlando tápról?

Figyelt kérdés

Lefogynak tőle a kutyák?

Nagyon rossz minőségű?

Nincs pénzem,sajnos már Britre amivel idáig etettem.


2012. szept. 30. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A Brit és az Orlando sajnos ég és föld. Az Orlando nem a legrosszabb táp,tehát nincs benne mesterséges színezék,tartósító, de sajnos hús sincs. Éppen ezért viszonylag sok kell belőle.Én nem vagyok biztos,hogy olcsóbban jössz ki vele.Úgy tudom,hogy 1500Ft a 10 kg.Tehát 150 Ft/kg.A Brit prémium adult 417Ft/kg.Orlandóból szerintem min. dupla adag kell.Olyan mintha 300Ft/kg lenne.Viszont jobb mint a Cheppi,pedigree,oké és társai.Adj mellé esetleg farhátat.

Régen volt egy zöld zacskós orlando,3 kg-os volt,az nagyon jó volt.Aldiban van egy Romeo nevű táp.Jókat mondanak róla,esetleg próbáld ki.

2012. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irtó büdös cefreszagú, a kutyáink rengeteget és plöttyedt, büdöset produkáltak tőle, gyorsan átment rajtuk. Nem tudták megszokni, lefogytak, muszáj volt váltani. A maradék ment apósom disznóinak...

Van egy új magyar tápcsalád, Fer-Dog, elég olcsó és jó is. Ha be tudod szerezni a gyártótól közvetlenül, még olcsóbb.

2012. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!