Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy van ez? Ha...

Most akkor hogy van ez? Ha nem írják alá, mennie kell a kutyának?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk, itt nálunk elég sok kutya van. Az alattunk lévő emeleten lakik egy család, akik mindig panaszkodnak...nem konkrétan az én kutyámra, mindenkiére. Valamelyik nap az egyik kutya a házból odakapott a kislányának, miután az jól megrángatta a liftben...és most ki akarja pateroltatni a kutyákat. Valami olyasmit olvastam, hogy a fal melletti szomszédoknak és az alattunk, felettünk lakónak kell aláírnia, hogy tarthatok kutyát, de ők alattunk laknak...Most pontosan hogy van ez akkor?
2012. okt. 1. 12:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
# 9, értsd meg, hogy ehhez az önkormányzatnak (mostmár) semmi köze! Nálunk épp pénteken módosította az önkormányzat az állattartási rendeletet, ami eddig sok oldalas volt, most kb. arról szól, hogy a kormányrendeletet kell betartani és kész. Ugyanis a kormány kivette az önkormányzatok kezéből az állattartás szabályozásának lehetőséget.
2012. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kilences! Legyél szíves elolvasni azt a nyamvadt kettő válaszom. Megnézem melyik társasházi rendelet írhatja felül az Alkotmányt...
2012. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most hiába szavaztok le, az lesz az első amibe belekötnek, hogy hol a szájkosár.
2012. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
montihun! Bele lehet kötni, csak nincs értelme. Szájkosatrat vagy törvény írhat elő, vagy akkor kötelező, ha veszélyessé van nyílvánítva a kutya. Amúgy mindenkinek kuss van.
2012. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
52%

kis piros! már nem Alkotmányunk van, hanem Alaptörvényünk!

Voltatok ilyen KONKRÉT szituációban, és nyertetek az önkorm-tal szemben? Hm?

Én voltam, ezért írok, nem tippelgetek!

Kíváncsi lennék a fejleményekre, kedves kérdező.

9es voltam!

2012. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 9-es ! Ha kitartó vagy és pontosan tudod prezentálni a MOST élő törvényt, az önkori kénytelen visszakozni. Nagyon sok helyen még a régi szabályzat van.Nem is foglalkoznak vele, amíg nem koppint valaki az orrukra.
2012. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12:54-es! Épp most "vettük rá" a terézvárosi önkormányzatot a változtatásra :) Egy hivatalos levélbe és egy jogi végezttségű emberre volt szükség. Erről ennyit :)


[link]

2012. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk rá se kellett venni az önkormányzatot, a jegyző magától benyújtotta a közgyűlésnek a változtatási javaslatot amit el is fogadtak és 10.02-től az új él.
2012. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!