Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel hozhatnám helyre a...

Mivel hozhatnám helyre a kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem ki a menhelyről egy kutyát és azóta is megy a gyomra. Csak kutyatápot és rizset adok neki, próbálkoztam embernek való gyomorfogó tablettával de nem hatott. Esetleg valami ötlet hogy milyen tablettát kell neki adni vagy mivel etessem?
2012. okt. 1. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

ha orvossal nem beszéltél ne adj neki semmi tablettát, lehet csak rosszabb lesz. mindenképpen menj el a kutyussal orvoshoz, ha ötven kilométerre van is. vagy hívd ki a dokit. lehet, h csak az a gond, hogy hirtelen ráállt egy másik tápra nem? a menhelyen mivel etették? megkell kérdezni és ahhoz a táphoz fokozatosan hozzákeverni az újat. vagy pedig az is lehet h csak nem tetszik neki a mostani táp, mit adsz neki? Acanát, N&D-t, Orijent, Taste of the Wild-ot, Brit prémiumot ajánlom :)

az is lehet h a tablettától megy a hasa,mert az is rátett egy lapáttal.

2012. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál, mert ahhoz vonatra kell szálljak vele, gondoltam veszek valami gyógyszert hátha hat, aztán ha mégsem akkor csak a vonatozás marad
2012. okt. 1. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Emberi gyógyszert állatorvos utasítása nélkül SOHA nem adunk a kutyának, mert nem egy közülük - különösen a fájdalomcsillapítók - mérgezőek a kutyára nézve.

Vidd dokihoz, mert ennyi idő alatt akár stressztől, akár kajától meg kellett volna szűnnie, vagy legalábbis mérséklődnie kellett volna, tehát valószínűleg betegségről van szó.

2012. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan odaadsz a kutyának emberi gyógyszert csak úgy randomra magadtól? Már kezdésnek a kutya súlya sok esetben sokkal kisebb mint az emberé
2012. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy egy kevés (kevés) súlyával arányos mennyiségű széntablettát szoktak adni hasmenésre, de az nem oldja meg a problémát, féregtelenítve volt? Ha igen akkor székletmintával lehet megmondani mi a baja
2012. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen volt féregtelenítve. Bejártam a dokihoz és adott kutyának való gyógyszert meglátjuk bejöne...
2012. okt. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!