Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő álvemhes a kutyusom....

Kezdő álvemhes a kutyusom. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
a kutyusomnak már több, mint két hete be van duzzadva az utolsó két emlője. amikor észrevettem, akkor egyből vittem orvoshoz aki azt mondta, h kezdő álvemhessége van. írt fel kenőcsöt, és mondta, h tejjel "borogassam" neki. most ott tartunk, h pontosan két hét telt el, kenőcs elfogyott, és nem nagyon látok változást. a tejelést továbbra is folytatom.. fogalmam sincs, h mit csináljak.. vigyem vissza.. vagy várjak még egy pár napot? mit javasoltok? ahogy megtapogatom az emlőit még érezhető, h kemény és be van duzzadva.. fogalmam sincs mit csináljak..
2012. okt. 1. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan hivd fel azt az orvost akihez vittétek vagy akár egy másikat is és mond el neki mit hogyan csináltatok
2012. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van erre gyógyszer kutyáknak kérj a dokitól mielőbb. És ivartalíttasd ki nem lesz többé ilyen gond.
2012. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen a Galastop, és azt pont nem kéne neki adni.
2012. okt. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
múltkor még említett valami gyógyszert a doki, h ha nem múlik el a kutyinak akkor az kell. még tegnap este anyuval megbeszéltük, h szerdán visszük vissza, mert ma estig dolgozik! köszi a válaszokat, és szorítsatok, h semmi gond ne legyen! :)))
2012. okt. 2. 13:37
 15/15 A kérdező kommentje:
amúgy már egyszer leírtam, h ivartalanítani fogjuk, csak ez volt az első tüzelése, és a doki szerint ezt mindenképp meg kell várni!
2012. okt. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!