Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorki kislány kutyusom...

Ramada kérdése:

Van egy yorki kislány kutyusom 4 hónapos múlt 1kg 5 deka mekkora lesz kb más folyton kint log a nyelve szinte egész nap imádjuk így de ez normális?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A mi yorkinknak is kilóg egy kicsit, tehát nem liheg stb.. olyan aranyos.:D Dehogy baj!
2012. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sok yorkinak kilóg egy kicsit a nyelve (más fajtánál még nem nagyon láttam ilyet) de szerintem ez nem természetes.

Honnan vettétek a kutyát, tenyésztőtől?

2012. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónaposan 1 kg, akkor nem hiszem hogy 1,5 max. 2 kg.- nál nagyobbra nőne. A Yorkshire Terrierek általában 7-8 hónapos korukig nőnek. Igen, sok Yorkie-nak kilóg a nyelve :) édesek, de mindenféleképpen vidd el állatorvoshoz nem-e foghibás (előre-hátraharapás) illetve sokuknál előfordul a dupla fogsor is (nem esnek ki a kölyökfogak ).
2012. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Buldogoknál boxereknél bostonterriernél előfordul hogy kilóg yorkinál még nem láttam. Simán lehet hogy csak túl hoszú a nyelve.. Ha ilyen über mini yorki akkor simán lehet
2012. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyekor általában a fogazatával van probléma.
2012. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

vagy a fogazatával van gond ahogy Little red írta vagy valami agyi problémája van a kutyusnak! A yorkiknak nem szabad, hogy kilógjon a nyelvük ( egyik terriernek sem )

Agyvérzés, agyhártyagyulladásnál stb.. szokott a nyelvük lógni a kutyáknak! Nincs valami idegi tünet is?

A súlya sem éppen ideális elég kicsinek tűnik, ebből is adódhat. Gondolom olcsón extra mininek eladott példány...

2012. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha már nem ide írsz hanem privibe én ide írok neked!

Mielőtt privit küldesz valakinek nézz utána milyen hülyeségeket írsz. A kutyádnak nem lehet tenyészszemléje mert 4 hónapos! 12 hónapos kortól lehet vinni!

Nem is írtam , hogy selejet sem azt, hogy genetikai hulladék,azért mert nem 4 kg. A standard 3.1 kg-ig bezárólag határozza meg a súlyt ! És kötve hinném, hogy az árából 4 kutyát vehettél volna...hacsak nem átvágtak! melyik kennelből van a kutyusod? Nem írtam semmilyen negatívumot csak az igazat!!!

Jóindulatból írtam, hogy akár agydaganat is lehet vagy valami de egy biztos, NEM normális ha kilóg a nyelve! Normális állatorvoshoz kell vinni kivizsgáltatni!

2012. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nem látom ilyen borúsnak a helyzetet :) lehet hogy télleg nagyobb a nyelve, és csak nem fér bele a szájába :D Ne harapjátok már le szegény gazdinak a fejét ! Kicsi a kutya és kész. Több lehet az eü. probléma, jobban kell rá vigyázni, ennyi. Az a lényeg hogy jó gazdija van aki törődik vele . Itt a "tenyésztő" a hibás, és nem a vevő. Meg a sok agyament aki a mini Yorkie-t reklámozza...

(Tudom hogy nincs mini, csak a standard van )

2012. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy van aki normális és nem rosszindulatú.Ahogy olvasgatom ez itt szokás pl mini yorki nincs stb senkit nem érdekel.Valószinü itt mindenkinek van egy kutyája akit szeret és ha már valami nem sztender akkor már selejt és az beteg.Ha egy gyerek is kis súllyal születik akkor már biztos beteg.
2012. szept. 28. 18:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettem de ez itt nem a reklám helye.Rosszul írtam bocsánat lesz tenyészszemléje.A szüleijét viszont láttam és utána néztem kitől veszem.Nem hinném hogy átvágtak de ha így is lenne az én yorki babám az édes kicsi nyelvével és a majdnem 3 cm hosszú szempillájával egy tömör gyönyör és nekem ő a legszebb.Mini vagy extra mini én ilyet akartam.
2012. szept. 28. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!