Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek hogy viselte a kutyája...

Kinek hogy viselte a kutyája a chipet? Mennyiért kapta és hanyadik kerben?

Figyelt kérdés

Az enyém nagyon hisztizett neki :) Pedig teljesen rendben ment minden.


Mi épp néztük, hogy olyan ár különbségek vannak, hogy a fülem ketté állt. a XXIIben ahol lakunk, ott 5000 lett volna a chip és 3800 a regisztráció :O


Ehelyett Érden chip+reg 3500 volt... mire ez a több ezer ftos árkülönbözet?


2012. okt. 2. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
royal canin 15kiló valahol 12.000 valahol meg 19000 jó ideje szabad verseny van... annyiért adja a doki amenyiért akarja.
2012. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyan viselte? Sehogy, észre sem vette. 3 hónaposan kapta meg. Mi 3500 Ft-ot fizettünk, de nem a fővárosban, hanem Dunaharasztin. A várostól kb 10-20 km-re van. Persze ha azt nézzük a város melyik részéről indulsz..:) Amúgy nekünk regisztrációval együtt volt ennyi.
2012. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem 4000volt a chipe plusz a regisztárció még annyi. nem éri meg olyan sokat utazni szerintem az időm többet ér.. Tudom valakinek sokat ér az az 5000ft de ha beleszámolod hogy le kell menni érdre meg vissza akkor az az 5000már csak 2-3ezer plusz az idő veszteség de mindeki döntse el maga. Amúgy a fővároshoz közel minden drágább de ez a keresleten kínálaton múlik nem akarok bele menni a közgázba :D
2012. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szóval ez az orvosnak a lelkísmeretén múlik? Szuper ez a világ.


Kívancsi leszek mi lesz ebből az ár egységesítésből...


Persze nyílván nem azt mondtam, hogy pl Rákoskeresztúrról megéri valakinek Érdre bemenni :D


Csak kíváncsi vagyok, hogy hol, mennyire nyúlnak a zsebünkbe.

2012. okt. 2. 09:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem Tatabányán 3500-at mondtak slussz-passz
2012. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan, mert a chip a TK-höz járt, a beültetés, regisztráció, veszettség elleni oltás és útlevél kiállítás összesen volt 9000.
2012. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lelkiismeret kérdése.. Az állatorvos is ember ez a munkája ebből él.. és természetesen szeretne minél többet keresni.
2012. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Észre se vette mikor megkapta.

Én még tavaly tavasszal csináltattam Miskolcon (akkor még nem volt előírás a 3500), és amúgy 7ezervalmennyi lett volna, de volt egy olyan akció, h ha akkor adatok egy oltást is, akkor csak 4990. És mivel mentem épp veszettség ellenit adatni, így letudtuk egyben az egészet.

2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosi kamara honlapján fent van a chipért legfeljebb 3500.-Ft kérhető el regisztrálással együtt!
2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fent van fent van, és látod mégis mekkora különbségek vannak.


A barátnőm tegnap adatta be a chipet a kutyájának, cakummpakk 8.700 pénzért, mert lusta volt eljönni velem vasárnap Érdre...(vittem volna őket kocsival, de vasárnap ő nem ér rá ilyenekre...)

2012. okt. 2. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!