Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan menhely, ahol...

Van olyan menhely, ahol meglátogathatom a kutyám, és el lehet intézni hogy ne adják örökbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Max panzió van ilyen, de az nem két filléres történet. A menhelyek nem egyenlőek a panzióval és az a cél, hogy gazdát találjanak a hozzájuk beadott állatoknak.
2009. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem érdekel a pénz, van ilyen ?
2009. aug. 4. 12:08
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Menhelyek ilyet nem csinálnak.

Inkább akkor add örökbe valakinek Te,és kösd ki,ogy szeretnéd látogatni a kutyát.

Vagy a másik lehetséges lehetőség valóban a panzió,viszontaz napi 1500-3000 Ft is lehet.

2009. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Panziók vannak nagyon jók,keress rá neten.

Google-->kutyapanzió.

2009. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Ha beadtad a kutyád menhelyre,milyen jogon látogatnád!!!!

Lemondtál róla, még az is lehet,hogy elaltatják,akkor mit akarsz tőle? Miért adtad menhelyre?

Ha szereted,akkor nálad éli az utolsó napjait is,ha menhegy a megoldás, akkor örülhetnél,hogy keresnek neki egy új,szerető gazdit,és akkor nem kellene megzavarni. Elég nagy sokk,hogy te lemondtál róla.

Nem lennék a kutyád:(

2009. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan menhely, ami segít ilyen helyet találni. Tapasztalatból tudom, igaz, nekem nem kutyát, más állatomat akartam ideiglenesen elhelyezni sürgős költözés miatt, míg találok helyet, ahova vihetem magammal, igaz, nekem megoldódni látszik. Van, aki segít.


Őket keresd fel, nagyon segítőkész:


Állatotthon Alapítvány


kapcsolat: Greilinger Hedvig

levelcim: 1224 Budapest, Szakiskola u. 149.

telephely: 2211 Vasad, II-es külterület 39.

telefon: (20) 964-7152

e-mail: info@allatotthon-vasad.hu

honlap: [link]

2009. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
az hogy miért vitetem el ak utyám legyen a magánügyem!Meg van rá az okom és igen is nagyon szeretem.Köszönöm a segítságet a többieknek, várom még a tippeket!
2009. aug. 4. 12:33
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Adj fel hirdetést neten, van sok állatbarát, aki gondoskodna róla olcsóbban is.

Pl. én is megtenném, ha olyan házban élnék.

Csak bizonyosodj meg róla, hogy jó kezekben lesz, kössetek szerződést, nehogy aztán eladja vagy vmi.

2009. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
az a baj szegénnyel hogy korcs és elég bolonnd is, ugrál meg minden és félek hogy nem kell senkinek :(
2009. aug. 4. 12:45
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

12:13

Én azért írtam ilyen negatívan,mert igaz,hogy nem tudom az okát,hogy miért kell megválnod a kutyádtól,de a menhely előtt miért nem próbálsz neki keresni egy gazdit.Mo-on nincs az állatok elhelyezésére megnyugtató program.Helyhiány miatt,tudjuk,hogy nagyon sokat egyszerűen simán elaltatnak. Én akkor sem mondanék le a kutyámról, keresnék egy megfelelő gazdit.Menhely=90%halál

2009. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!