Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyusom,2 hónaposan...

Kinanina kérdése:

Bolhás a kutyusom,2 hónaposan milyen bolhairtót lehet neki "adni"?

Figyelt kérdés
a fenti kérdéshez még annyit, hogy voltam kisállat kereskedésben, ott azt mondták, hogy 6 hónapos koráig semmivel nem szabad bekenni, vagy bolhairtani, mert érzékeny a bőre. de szegényem nagyon sokat vakaródik, és nem akarom, hogy sebesre vakarja magát, mit lehet ilyenkor tenni, vagy az nem árt meg neki, ha egy picit beszórom bolhairtó porral?
2012. okt. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisállatkereskedésekben ne kérj tanácsot, az esetek 90%-ában hülyék ahhoz, amit csinálnak. Lehet kezelni 6 hónapos kor előtt is, de hogy mivel, arról legjobb az állatorvost kérdezni. Nem minden bolhairtónak azonos a hatóanyaga, mindegyiket más-más kortól ajánlják, de a boltban valószínű csak olyat tartottak, ami fél éves kor előtt nem használható, ezért azt mondták, nincs is másmilyen. A dokinál viszont biztos lehet kapni valamit, kérdezd meg, úgyis jártok hozzá gondolom az oltások végett.
2012. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem voltunk, most megyünk az első oltásra, akkor megkérdezem, de egy nagyon minimálisat dörzsöltem Bogyókám szőrébe, nem birtam nézni, hogy ennyire vakaródik...(tényleg nagyon keveset hintettem rá), de akkor többször nem is használom, majd csak ha állatorvos mondja... Köszönöm a választ, nagy segitség volt.:)
2012. okt. 2. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Advantix spot on

Frontline spot on

2012. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
spont on-t nem lehet 2 hónapos kutyán használni. Frontline sprayt viszont már simán lehet.
2012. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spot on-t is lehet, olvasd el a használati utasítását!
2012. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!