Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám hónalján?

Mi lehet a kutyám hónalján?

Figyelt kérdés
egy 1,5x1,5 cm-es sebszerű valami. nem fáj neki,mert megnyomkodtam. olyan mintha ki lenne dörzsölve. lehet hogy a hám? szombaton Pesten voltunk és hámot raktam rá (jobban lehet vele irányítani a tömegben) amúgy csak nyakörv van rajta.bár nem hiszem hogy ez lenne.... bekentem neki Neogranormonnal. Holnap megmutatom dokinak. Szerintetek mi lehet?

2012. okt. 2. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Lehet csak kidörzsölte kicsit a hám, nem kell rögtön a legrosszabra gondolni.. Állatorvos ránézésre megállapítja rögtön:)
2012. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
másik hónaljban ugyanazon a helyen?
2012. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
éppen ezaz hogy a másikon nincsen.... de nem viszem el dokihoz mert messze van,hanem este visszük őket együtt sétálni a tesóm feleségével (a feleség az állatorvos) szóval nekem jó dolgom van:D amúgy ma reggel is bekentem Neogranormonnal és szép rózsaszín :) nem lesz semmi baj:)
2012. okt. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!