Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek kell bejelenteni, ha...

Kinek kell bejelenteni, ha egy kutya nem megfelelő körülmények között van tartva? Ki az aki tényleg segít? Többi lent.

Figyelt kérdés

A szomszédunkban van egy kutya(nagytermetű,rövid szőrű,fajtáját nem tudom)

Ki van kötve az udvar közepére...nincs háza,ki van szolgáltatva az időjárás viszontagságainak!A tegnap esti égszakadás alatt végig vonyított a szívem szakadt meg.


Szeretnék inkognitóban maradni mindenképpen...Nem a kicseszés nekem a lényeg,hanem a kutya..Ki tud nekem segíteni ebben ?

Egyszer felhívtam a gyepmestert,önkormányzatot..stb egy előző esetben (rossz emberek költöztek agresszív kutyákkal a szomszéd utcába)Bárkinek szóltam,senki nem segített...Illetve,de akkor ha fizetek kutyánként 10.000 Ft-ot,hogy elvigyék őket(beoltatlan ,agresszív,kóborló kutyák.)Abszurd...

Nyáron 40 fokban is ugyanígy kínlódott szegény,mert nem volt árnyék,most meg ott fog megfagyni...Ömlött az eső..villámlott...csak vonyít..vonyít..A szívem szakad meg.


2012. okt. 3. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

atyaég,hogy lehetnek ilyen emberek?? Na jó inkább nem kommentálom.


[link]


névjegynél ott a telefonszám,maradhatsz anonim is!

És köszönöm!

2012. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

A Cerberos Állatvédő Egyesületet kellene felkeresned. Országos szervezet, szinte mindenre fel vannak készülve elvileg.


Az alábbi linken megtalálod az állatvédőrségük telefonszámát:

[link]

2012. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom...Ők bárhova kijönnek?...
2012. okt. 3. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
A Cerberos Állatvédők állítólag igen.
2012. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Állatbántalmazás ügyében a rendőrséghez is lehet fordulni.
2012. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És még minket jelentettek fel, hogy sovány, öreg németjuhászt tartunk egy méteres láncon és háza sincs. Kijöttek, mit találtak? Sétáról hazatérő, boldog és fiatal magyar vizslát, akit néhány napja fogadtunk örökbe! A papírjai is rendben voltak. Rosszindulatú emberek szórakoznak Budapesten, miközben vidéken tragikus a helyzet nagyon sok településen.
2012. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Állatvédőrség, Fehérkereszt Állatvédő Liga: őket keresd meg!
2012. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 14:22


Azért az nem semmi. Nem valami rosszakaró volt, aki így állt bosszút?


Elnézést az Offért, kérdező. Előttem már leírták kikhez mehetsz bejelenteni. Remélem sikerrel jársz! Majd írd meg légyszi mi volt!

2012. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állatvédőrség, és igen, kimennek.
2012. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!