Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek kell bejelenteni, ha...

Kinek kell bejelenteni, ha egy kutya nem megfelelő körülmények között van tartva? Ki az aki tényleg segít? Többi lent.

Figyelt kérdés

A szomszédunkban van egy kutya(nagytermetű,rövid szőrű,fajtáját nem tudom)

Ki van kötve az udvar közepére...nincs háza,ki van szolgáltatva az időjárás viszontagságainak!A tegnap esti égszakadás alatt végig vonyított a szívem szakadt meg.


Szeretnék inkognitóban maradni mindenképpen...Nem a kicseszés nekem a lényeg,hanem a kutya..Ki tud nekem segíteni ebben ?

Egyszer felhívtam a gyepmestert,önkormányzatot..stb egy előző esetben (rossz emberek költöztek agresszív kutyákkal a szomszéd utcába)Bárkinek szóltam,senki nem segített...Illetve,de akkor ha fizetek kutyánként 10.000 Ft-ot,hogy elvigyék őket(beoltatlan ,agresszív,kóborló kutyák.)Abszurd...

Nyáron 40 fokban is ugyanígy kínlódott szegény,mert nem volt árnyék,most meg ott fog megfagyni...Ömlött az eső..villámlott...csak vonyít..vonyít..A szívem szakad meg.


2012. okt. 3. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14:22-es! Rengeteg úgynevezett fals bejelentést kapunk. Mondhatom azt is h szerencsére - bár nekünk ad plusz melót - de így több kutya tartási körülményei bizonyítottan jók, erről papírt is kapnak, legalább tudjuk, h minden rendben.
2012. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!