Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök korában mit evett a...

Kölyök korában mit evett a kutyátok? Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne hogy ti mivel etettétek a kutyátok kölyök korában? Maradtatok a tenyésztőtől áthozott tápnál vagy váltottatok? Volt esetleg aki főzött neki? És mikor álltatok át felnőtt tápra? Valami plussz kiegészítőt kapott/kap? Légyszi a kutya fajtáját is írjátok oda!

Köszönöm:))


2012. okt. 3. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos skót juhász szuka. Brit junior tápot kap, és azt is fog, 1 éves koráig. Nem főzünk neki, mert minden kísérletünk szörnyű hasmenéssel járt... Normaflort kap, időnként kefírt, joghurtot, sajtot.
2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én csak főztem neki külön kölyökkorában,soha nem evett tápot bevallom őszintén,mikor betöltötte az 1 évet akkor álltunk át táppal való etetésre is.

2 éves pincsikeverékről van szó.

2012. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Maxitabi ***** válasza:
Border collie, rögtön orijen puppy-t kapott,(váltás), felnőttre 1éves kor körül váltottunk, kiegészítőt nem kap, csak kaukázusi kefírt,sárgarépát,almát és húsos csontot,de ritkábban.
2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Enyém 4 és fél hós, mivel utcán találtam, fogalmam sincs mit evett régebben. Én most Brit Care Junior Large Breed-del etetem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Van,hogy adok mellé neki kefirt, vagy amikor ízületvédőt kap este, akkor konzerves eledellel keverem össze a tápot, bele megy a tabletta, így megeszi. A konzerv pedig Butcher's.
2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szinte egyből váltottunk amint megjött az új táp, először britre majd arról fél éves kora körül cibaura. Felnőtt tápra meg valamikor 8-9hónapos kora körül tértünk át.

Néha kapott főtt kaját ami direkt neki készült, nem a mi maradékunkat ette. Az izületeire kap gf600-at, más kiegészítőt nem adok neki. Boxer.

2012. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen fajta kutyusod van és mennyi idős?


Nekem bullmasztiffom van (15 hónapos), a tenyésztő Royal Canint adott neki, mi is azt vettünk rögtön. Akkor még nem tudtam semmit a tápokról. Voltak egyéb próbálkozásaink is más tápokkal, de ha most hoznánk el, a mostani infóim birtokában Brit Care Junior Large Breed tápot adnék neki és 6-8 hónapos kora körül váltanék felnőttre (8 hónapos korában meg is történt a váltás, csak addig voltak más tápokkal is próbálkozásaink). Izületvédőnek zöldkagylót kapott (GF600), most humán zöldkagylót kap, ami olcsóbb és elvileg jobb is.

Mi már nem tápozunk, BARF étrend szerint etetem (hús, csontos hús, zöldség/gyümölcs + kiegészítők), annyi különbséggel, hogy nem nyersen kapja a husikat, csontos husikat, hanem forralás után adom neki (de nem főzöm meg teljesen).

2012. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Még nincs meg a kutyus csak előre informálódok kicsit..:))

2012. okt. 3. 18:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Alexandra! Ha nem túl személyes kérdés megkérdezhetem hogy mennyibe került mikor még táppal etettél (felnőtt korban)? Mert a kutyus (keverék lesz, anya kutyát terhesen dobták ismerőseim kertjébe) nagyjából akkora lesz mint egy bull masztif.:)
2012. okt. 3. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Neki a Brit Care-ből napi 500 gramm kellett, ez nagyjából 380 Ft naponta :)
2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2012. okt. 3. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!