Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csinált már ilyet a kutyátok?

Csinált már ilyet a kutyátok?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete kezdte, volt olyan reggel, hogy "hányt". Azért írom így, mert nem úgy csinált, mintha felöklendezne valamit, hanem mintha hánynia kellene. A végeredmény: Sárga hányás, de kis mennyiségű. Először azt hittem azért van, mert mostanában rájött, hogy nem eszi meg a tápot, csak ha hozzá van keverve valami főtt kaja, és hogy erről leszoktassam, hagytam, majd akkor eszik ha éhes lesz alapon, és azt hittem azért van ez, mert előtte való napon nem volt hajlandó megenni a kaját, és hogy sok a gyomorsava vagy ilyesmi. Így amikor nem ette meg a vacsit, másnap reggel adtam neki egy zsömlét, és akkor nem hányt. Harmadik hányáskor elvittem állatorvoshoz, azt mondta bélprobléma, adott valami folyékony lötyit. Minden nap kell belőle adni a kutyusnak, fecskendővel kell a szájába nyomni. 5 napig. Nem lehet valami finom, mert semmi kajába nem eszi meg, pedig a főtt kaja a mindene, és amint megérzi az ízét, rázza a fejét. Ma van a harmadik nap.

A kérdésem igazából, hogy ma délután megint hányt egy ilyen adag sárgát, de érdekes, mert a kaját amit ma evett azt meg nem hányta ki, csak egy adag ilyen sárgát, és mellé jött egy EGÉSZ NAGY MOGYORÓÓÓ!!!? Lehet hogy a mogyi okozta a galibát? Vagy csak véletlen? Ma meg holnap szabin van a kutyadokink, aztán megkérdezem tőle majd.



2012. szept. 26. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
könnyen lehet h az a mogyoró tett be neki.nézd meg hogy most jobban van? a sárga hányás általában tényleg gyomorsav,valszeg azért hányta mert üres volt a gyomra.utána meg gyorsan feldolgozta a kaját és megint csak a gyomorsav maradt.lehet h kicsit diétáznia kellene.bár ha most jobban lett akkor nincs gáz
2012. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez a sárga hányás először egy hete volt. Aztán néha reggelente. De nem szomorú vagy ilyesmi, játszott is meg minden. Mindjárt adom neki a mai adag gyógyszert, juj szegény nagyon nem szereti. Köszi hogy írtál.
2012. szept. 26. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek adtál neki zsömlét?
2012. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert amikor először hányt ilyen sárgát, akkor előtte nap nem volt hajlandó megenni a tápot. Azt hittem akkor azért hányt, mert sok volt a gyomorsava.
2012. szept. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!