Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ennyi mozgás elég...

Szerintetek ennyi mozgás elég egy kutyának egy nap?

Figyelt kérdés

Reggel 20 perc eü séta, délután 1,5 órás séta ebben benne van a labdázás futtatón, este 7-8 fele eú séta, és este 11 fele 30 perc labdázás a futtatón (akkor autóval megyünk oda vissza). Közben persze itthon is foglalkozom vele, séta közben is tanítgatom. Ez így jó neki?

Kutyabarátai nincsenek, mert kutyázik. :(


2012. okt. 4. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2012. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kutyabarátai nincsenek, mert kutyázik? ezt nem értem! :D
2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kutyázik-> támadja a kanokat, szedné szét őket..:S
2012. okt. 4. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám se szereti a többi kutyát, de csak akkor támad, amikor pl. megsimogatom a másik kutyust. Szerintem féltékeny:D

Egyébként elég ez a mozgásidő, amit leirtál. Sajnos sok gazdinak kimerül a foglalkozás ott, hogy leviszi 2x wc-zni a kutyust..:(

2012. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Mangó* válasza:

Azt nem írtad,hogy milyen fajta kutya és mennyi idős.

Egyébként ha nem lenne elég,szerintem észre vennéd a kutyádon,hogy teli van energiával. A kérdésedből kiderül,hogy sokat foglalkozol vele, tehát szerintem elég.

Viszont az kéne,hogy más kutyákkal is játszhasson, ha rájuk támad tiltsd. Elvihetnéd kutysuliba ott neked is meg neki is megtanítájk,hogyan viszonyuljon más kutyákhoz és így még változatosabb lenne a programotok, meg hát egy kutyának is kell tárasaság az emberen kivül. :)

2012. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha otthon nyugis, kiegyensúlyozott kutya, nem rombol, nem pattog, akkor elég neki a séta. Gondolom hétvégén azért több program van :)
2012. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hétvégén jön velem mindenhova szinte :D

Pitbullról van szó, anyját harcoltatták, ő maga nem megy neki a többi kutyának, de olyan "kisugárzása" van ami miatt a többi kutya megtámadja és ha az enyém visszatámad na az gáz :S

2012. okt. 4. 22:33
 8/8 *Mangó* válasza:
Az úgy már kellemetlenebb,ha őt akarják támadni.. A te kutyád hogyan reagál?
2012. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!