Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák honnan érzik meg,...

A kutyák honnan érzik meg, amikor menstruálok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
23:50-nek, rossz sorrendet néztem, elnézést kérek a hülyeségeimért!! :D
2012. okt. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt benéztétek, mert nem kisfiú, hanem 26 éves nő vagyok, és igenis undorítónak a menstruációt. Bizony, saját magamtól is undorodom olyankor. Problem? :)
2012. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy problem...
2012. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Természetes folyamat, egy nő se rajong érte (kényelmetlen, büdös, pfuj), de 12 és 54 éves kora között havonta elviseli. Lehet, hogy az ősembert éppen ez a szag vonzotta a nőstényhez. Egy férfi az elsőnél belepusztulna a görcsökbe.
2012. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát, végül is olyan módon én is undorodom tőle. Pláne, amikor megvan és nagyon erős és tényleg átkozódok jobbra-balra, valóban elég gusztustalan ha így érted. Akkor oké, de mivel mindig el kell viselni havonta, hozzá kellett szokni, de attól még érezhetem kellemetlenül magam.
2012. okt. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!