Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának milyent testi...

A kutyának milyent testi elváltozása során vonható le hogy vemhes?

Figyelt kérdés
A szukánk kb 2hete többet eszik, megnőttek a bimbói( eddig nem volt ilyen) és még a hasa is nagyobbodott. Ez a vemhesség biztos jele?
2012. okt. 5. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

első és legfontosabb, hogy nő a pocakja - időnként látni ahogy mozognak benne a kicsik :)

aztán megpuffadnak a bimbói, ellés előtt amennyire tudom még tej is szivárog belőle

és látványosan többet eszik

máshogy jár - ahogy észre vettem a mozgásuk is változik


bár ezekre se vennék mérget, mert nekünk 2 kan kutylink van, ezeket józan paraszti ésszel átültettem macskáról kutyára :D


amúgy igen szerintem vemhes a kutyusod.

2012. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy normális gazdának nem lesz csak ugy vemhes a kutyája. Vidd ivartalanítani (igen, igy vemhesen), legalább többet nem fordul el elő.

1,5 millió gazdátlan kutya van itthon, semmi szükség még 8-10 darabra

2012. okt. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet h csak álvemhes, 2 hét alatt nem szabadna látszani h megnőtt a hasa! Vidd el orvoshoz és nézesd meg!
2012. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor tüzelt, kezdjük ott...?
2012. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb szept 10-én
2012. okt. 5. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor álvemhesség nem lehet. Egyrészt mert akkor nem nő a kutya hasa, másrészt az álvemhesség tünetei csak 2 hónap múlva jelentkeznek, amikor egyébként ellenie kellene.

Vidd el állatorvoshoz, ő meg tudja már állapítani.

2012. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagytestű szukánál nem is látszik az első heteben a has növekedése! A bordaközben van a méh,igy szinte csak az utlsó 2 hétben látszik igazán a pocak!

szerintem se kell ilyen felkészületlenül kiskutyázni,de vidd el dokihoz,és az uh.megmutatja!

2012. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!